Opis:

Przebarwienia pojawiające się na zębach dzieli się na zewnętrzne i wewnętrzne, pojawiające się pod szkliwem. Niejednokrotnie są one efektem częstego spożywania czerwonego wina, jagód, mocnej herbaty oraz czarnej kawy. Na zwiększone ryzyko żółknięcia zębów są narażeni również nałogowi palacze. Plamki oraz przebarwienia zębów mogą pojawiać się z biegiem lat, ponieważ bywają efektem procesu starzenia zębów i zwiększonej podatności na działanie substancji chemicznych. Dobra wiadomość jest taka, że dziś istnieją skuteczne i bezpieczne metody, dzięki którym można cieszyć się estetycznym uśmiechem każdego dnia. Mowa tu o zabiegach przeprowadzanych w gabinetach stomatologicznych.

Chętnie odwiedzaną placówką jest DuoDenti. To nowoczesny obiekt z najlepszym sprzętem oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą, dla której zadowolenie pacjentów jest kwestią priorytetową. Specjaliści przeprowadzają bezpieczne zabiegi stomatologiczne w konkurencyjnych cenach, które zwiększają pewność siebie i poprawiają samopoczucie. Stosują między innymi nakładki wymagające uprzedniego pobrania wycisków zębów. Daje to możliwość stworzenia szyn dopasowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Są one przezroczyste i cienkie. Zaletą wykorzystywania tego typu elementów jest możliwość swobodnej kontroli efektu wybielania.

Po przeprowadzonym zabiegu należy przestrzegać tak zwanej białej diety, polegającej na spożywaniu jedzenia, które nie wiąże się z ryzykiem pojawiania się przebarwień. W takiej sytuacji warto zrezygnować z owocowych soków, buraków, jagód, wiśni, herbaty, gazowanych napojów lub kawy. Wybielanie zębów w Poznaniu bazuje także na metodach laserowych. W tym celu specjaliści nakładają na ich powierzchnię specjalny żel osłaniający oraz chroniący przed działaniem nadtlenku wodoru. Następnie włączają lampę emitującą światło laserowe, które wnika w zębinę oraz szkliwo, co prowadzi do trwałego usunięcia przebarwień.

Przed wizytą warto zaopatrzyć się w pastę przeznaczoną do zębów wrażliwych, ponieważ po jej zakończeniu istnieje ryzyko zwiększonej reakcji na zimno oraz ciepło. Atutem proponowanych zabiegów jest jednoetapowość, co oznacza, że pożądane efekty są zauważalne już po jednym spotkaniu. Podstawą w tym przypadku jest nienaganny stan zębów, które powinny być wolne od kamienia, próchnicy oraz nalotu.

Dodano: 28-02-2022
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/DuoDenti


WWW: https://duodenti.pl/

Mateckiego 4A, 60-689 Poznań

Tel: 695 214 166

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy