Opis:

Przedsiębiorcy nie zawsze wiedzą, że mogą skorzystać z dofinansowania z ZUS na BHP. Warto z takiej możliwości korzystać, ponieważ może to być duże wsparcie dla firmy. Tym bardziej, że dofinansowania mogą wynieść nawet 500 000 złotych. Jest to suma, o którą z całą pewnością warto się ubiegać.

O znaczące dofinansowanie na BHP można się ubiegać w związku z zakupem wózka widłowego, podnośnika koszowego samojezdnego czy innego urządzenia pozwalającego zmniejszyć obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego. Jak widać, oferta dofinansować z ZUS-u dotyczy szczególnie tych, którzy prowadzą zakłady produkcyjne, firmy logistyczne czy transportowe.

Dofinansowanie z ZUS na BHP obejmuje również sytuację, w której chcemy zmodernizować maszyny, zakupić środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, a także zakupić osłony dźwiękochłonne. O dofinansowanie można się ubiegać także wtedy, gdy planujemy zakupić urządzenia i elementy wentylacji miejscowej nawiewnej lub wywiewnej. W tym wypadku dofinansowania z ZUS są udzielane nie tylko firmom, które zajmują się bezpośrednio produkowaniem towarów. Warto przeanalizować, czy w przedsiębiorstwie nie ma potrzeby, by zmodernizować maszyny. Ponieważ nie ma pewności, że dofinansowania z ZUS-u będą zawsze.

Ci, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, niejednokrotnie mają problem z tym, by na czas wymieniać maszyny. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy wymagają jednak, aby pracodawca zapewnił odpowiednie warunki do pracy. W przeciwnym razie niedopełnienie tych obowiązków może skutkować nawet poważnym wypadkiem. Dzisiaj, aby ubiegać się o dofinansowanie na BHP z ZUS-u można o pomoc poprosić doświadczone firmy, które pomogą zebrać wymagane dokumenty i przygotować wniosek.

Na stronie diwos.pl można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem wniosków. Pomaga przedsiębiorcom nie tylko modernizować zakłady produkcyjne, ale również dbać o należyty poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach. Warto zajrzeć na pewno na jej stronę.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://www.diwos.pl/oferta/dofinansowania-z-zus/DIWOS Dorota Stomska


WWW: https://www.diwos.pl/

Kleeberga 2, 10-693 Olsztyn

Tel: 508112425

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy