Opis:

W asortymencie sklepu divemarket.pl można znaleźć różne rodzaje butli do nurkowania, które różnią się przede wszystkim wielkością, pojemnością oraz przeznaczeniem. W szczególności osoby początkujące stają przed wyborem określonego modelu, który należy dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Przykładowo ciężkie podwójne butle, które zapewniają spory zapas powietrza, są zarezerwowane dla doświadczonych nurków przebywających na wodach morskich czy oceanach. W przypadku nieco mniejszych akwenów lub krótkich podwodnych eksploracji lepiej wybrać butlę o pojemności około 12-15 litrów. 

W ofercie sprzedawcy dostępna jest także butla ratunkowa, znana też jako "ucieczkowa". Tego rodzaju produkt jest używany zarówno przez doświadczonych nurków, jak i osób nurkujących w celach rekreacyjnych czy też ratowników wodnych. Model cechuje się niewielkimi wymiarami oraz łatwością w użyciu, co ma ogromne znaczenie w przypadku awaryjnych sytuacji. Produkt sprzedawany jest w zestawie z kaburą i smyczą w celu przymocowania całości do pozostałego wyposażenia nurkowego. Tego rodzaju butla jest nieodłącznym elementem dla osób nurkujących samodzielnie i przebywających pod wodą przez długi czas lub też zagłębiających się w niebezpieczne miejsca, takie jak m.in. podwodne jaskinie. 

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru butli do nurkowania?

Zamawiając jakiekolwiek wyposażenie nurkowe, warto sprawdzić jakość wykonania poszczególnych elementów oraz opinie innych użytkowników na temat stosowania wybranych produktów. Jeśli chodzi o butle, to należy skupić się na materiale, z którego sprzęt został wykonany. Najczęściej klienci decydują się na stalowe modele, które są o wiele lżejsze i tym samym łatwiejsze w obsłudze. Ponadto należy pamiętać o dodatkowych akcesoriach, takich jak m.in.:

  • obejmy,
  • uprzęże,
  • mocowania,
  • zawory butli (DIN oraz INT).

Wszystkie powyższe elementy (i o wiele więcej) można znaleźć w sklepie online. Sprzedawca współpracuje wyłącznie z renomowanymi markami, a także proponuje specjalny program dla instruktorów nurkowania, w ramach którego partnerzy osiągają wiele korzyści. Mowa tutaj choćby o atrakcyjnych zniżkach, możliwości wypożyczenia i przetestowania sprzętu, doradztwie w podczas zakupów, przeprowadzeniu serwisu użytkowanych urządzeń oraz nabiciu butli po obniżonej cenie. 

Dodano: 17-04-2022
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://divemarket.pl/butle-do-nurkowaniaDivemarket.pl


WWW: https://divemarket.pl

Arrasowa 13, 01-981 Warszawa

Tel: 575 440 545

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy