Opis:

Kiedy potrzebne są wysokiej jakości meble do pomieszczeń komercyjnych, swoje poszukiwania warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą Dek-All. Jest tak nie tylko ze względu na niezwykle konkurencyjne ceny, lecz również szereg bezpłatnych usług dodatkowych, które każdy klient dostaje niejako w pakiecie. Dzięki fachowemu doradztwu, bezpłatnej wycenie i wizualizacji można zakupić rozwiązania dopasowane nie tylko do danej przestrzeni, lecz również budżetu. Na uwagę zasługuje również opieka gwarancyjna i pogwarancyjna, darmowy transport wraz z profesjonalnym montażem i korzystne formy finansowania przy zachowaniu fabrycznych cen.

Marka swoją propozycję kieruje przede wszystkim do osób odpowiedzialnych za aranżacje pomieszczeń biurowych. W jej asortymencie na wyróżnienie zasługują zwłaszcza lady recepcyjne. Można w nim znaleźć dziesiątki modeli o designie dostosowanym do klasycznych oraz modernistycznych aranżacji wnętrz. W zależności od metrażu i preferencji zamawiający może postawić na warianty prostokątne, kwadratowe lub zaokrąglone. Mnogość dostępnych wybarwień i elementów dodatkowych (jak np. oświetlenie LED czy wysoka nadstawka) umożliwia dostosowanie mebla idealnie do pozostałych elementów wyposażenia oraz charakteru działalności danego przedsiębiorstwa.

Produkty sygnowane logo wzmiankowanego producenta wyróżniają się solidnym wykonaniem i pierwszorzędną funkcjonalnością, dzięki czemu osoby pracujące przy nich mogą cieszyć się dużą wygodą podczas wykonywania swoich obowiązków. Design odpowiadający najnowszym trendom wnętrzarskim przykuwa uwagę, co czyni z lady recepcyjnej najlepszą wizytówkę danej firmy.

Należy podkreślić, że dostawca stawia jedynie na najwyższej jakości materiały pochodzące z najlepszych polskich fabryk. Staranna selekcja przekłada się na gwarancję wieloletniej odporności na eksploatację oraz trwałości. W zależności od potrzeb i gustu zamawiający może wybierać pomiędzy naturalnym, fornirem, barwionym lub przeźroczystym szkłem, płytami lakierowanymi na wysoki połysk, bądź łączyć różne tworzywa zgodnie z preferencjami.

Dodano: 14-10-2020
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://www.dekall.pl/lady-recepcyjneDek-All Meble Biurowe


WWW: https://www.dekall.pl/

1-go Maja 28, 40-228 Katowice

Tel: +48 32 781-14-40

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy