Opis:

Na wygląd pomieszczeń wpływa przede wszystkim kolorystyka ścian. Część osób, ceniąca sobie niebanalne rozwiązania aranżacyjne, które nie wychodzą z mody, decyduje się na zakup fototapet. Są to ponadczasowe ozdoby znane nie od dziś, sprawdzające się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Przedstawiają rośliny, zwierzęta, motywujące cytaty, figury geometryczne, pejzaże czy zabytki, a ich cena jest przystępna. W przeszłości produkowano je z papieru, który łatwo przedrzeć, natomiast dziś producenci oferują fototapety z trwalszych materiałów, użytkowanych również w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci.

Zaufane firmy proponują ozdoby o nienagannej jakości wyrazistych detalach i nasyconych kolorach, które z biegiem czasu nie płowieją. Są sprzedawane w rolkach i występują w wersji klasycznej oraz samoprzylepnej, co sprawia, że nabywcy nie muszą zaopatrywać się w klej. Nanoszą tapety na całe ściany bądź wybrane fragmenty, przykładowo w sypialniach, gabinetach lub pokojach dziecięcych. Odznaczają się one łatwością utrzymania w czystości, dlatego są spotykane także w przedpokojach.  

Sprzedażą opisywanych produktów zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Decormint. Jest to firma prowadząca witrynę decormint.com, na której udostępniono atrakcyjne cenowo dodatki, rekomendowane przez wielu klientów. Ich nabywcami są nie tylko osoby przygotowujące się do remontu mieszkania czy domu, ale też właściciele pubów, kawiarni, hoteli oraz restauracji. Wybierają oni spośród dekoracji w żywych i stonowanych odcieniach.

Fototapety mogą stanowić dyskretne tło lub być rzucającym się w oczy dodatkiem. Właściciele małych mieszkań wybierają chętnie te w jasnych odcieniach, które nie przytłaczają pomieszczeń swoją obecnością i optycznie je powiększają. Natomiast fototapety ciemniejsze bywają nieocenione w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym. Do ich produkcji wykorzystano między innymi winyl na podkładzie flizelinowym, sprawdzający się w kuchniach i łazienkach oraz powlekany lateks, który odbija światło od ścian, dzięki czemu pokoje stają się bardziej doświetlone.

Dodano: 10-02-2023
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://www.decormint.com/Decormint


WWW: https://www.decormint.com/

Zaczernie 190, 36-062 Zaczernie

Tel: +4817 275 52 81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy