Opis:

Opakowanie to cichy i często niedoceniany sprzedawca, wpływający na rozpoznawalność marki na rynku oraz sprzedaż. Jest to darmowa powierzchnia reklamowa, dzięki której można zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie. Ciekawe i zwracające na siebie uwagę projekty są kluczem do sukcesu, a mimo tego niekiedy bywają bagatelizowane. Firmą podejmującą się ich tworzenia jest agencja DBA. Przygotowuje ona opakowania reklamowe dla przedsiębiorców o różnych potrzebach, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności.


Są to między innymi właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, dużych korporacji, jak i start-upów, którzy chcą zaistnieć na rynku, bez konieczności inwestowania w kosztowne kampanie internetowe, czy przeprowadzane w mediach tradycyjnych. Nie każdy z nich ma świadomość, że często klienci kojarzą bardziej wygląd opakowania, niż nazwę marki, dlatego inwestycja w profesjonalne projekty może okazać się dobrym pomysłem.

 

Na powierzchni opakowań znajduje się warstwa tekstowa oraz graficzna. Ważne jest jednak umiejętne rozmieszczenie poszczególnych elementów, tak by nie sprawiały one wrażenia chaotycznych i mało czytelnych. Specjaliści dbają też o dobór odpowiedniej kolorystyki, wpasowującej się w styl marki oraz o odpowiedni kształt, dzięki któremu pudełka czy butelki będą wygodne w użytkowaniu. Opakowania, jakimi się zajmują, zabezpieczają zawartość przed działaniem czynników zewnętrznych, co sprawia, że jest ona chroniona przed wilgocią czy zabrudzeniami.

 

Specjaliści, przed przystąpieniem do działania, ustalają grupę odbiorców, w tym ich wiek, zainteresowania, styl życia czy miejsce zamieszkania. Pytają też klientów o wartości firm, jakie prowadzą oraz o efekty, jakie chcą uzyskać. Dobrze wiedzą, w jaki sposób tworzyć kompozycje, sugerujące korzyści wynikające z zakupu, dzięki czemu usługi, jakie świadczą, są chętnie polecane. Nie zapominają również o bezproblemowym składaniu opakowań, przekładającym się na sprawny transport oraz o tym, by projekty, jakimi się zajmują, spełniały niezbędne wymogi prawne i technologiczne.

Dodano: 23-12-2022
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://agencjadba.pl/design/DBA sp. z.o.o.


WWW: https://agencjadba.pl/

Chmielna 15, 00--02 Warszawa

Tel: 22 299 18 88

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy