Opis:

Prace montażowe i łączące wymagają zastosowania odpowiednich, trwałych rozwiązań. Na potrzeby rynku starają się odpowiadać pracownicy sklepu online, ogłaszającego się na stronie internetowej sklepbudowlanca.pl. W przygotowanej ofercie sprzedażowej klient znajdzie różne rodzaje łączeń, które można dobrać do indywidualnych wymagań.

Coraz większą popularnością cieszy się dziś kotew chemiczna. Dzięki swojej płynnej konsystencji doskonale wypełnia wszelkie otwory, dodatkowo stabilizując miejsca zespolenia i poprawiając tym samym bezpieczeństwo całej konstrukcji. Jej aplikacja nie sprawia problemu nawet laikowi. Do nałożenia masy wystarczy jedynie standardowy pistolet do silikonu. 

Atutem kotwy jest to, że można ją umieszczać w wwierceniach wykonanych pod kątem. Nie trzeba znać dokładnych wymiarów otworów, gdyż żywica i tak szczelnie je zapełni, w przeciwieństwie do tradycyjnych kołków rozporowych czy prętów montażowych, których użycie bez wcześniejszego dobrania wielkości może generować niechciane luzy.

Korzystając z powyższej oferty, klient ma pewność, że wybiera produkt wysokiej jakości. Dostawca proponuje wyroby znanych nie tylko w Polsce, ale i na świecie marek. Realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Zaprasza do współpracy zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli biznesowych, poszukujących nowoczesnych rozwiązań pozwalających na łączenie rozmaitych rodzajów materiałów.

Kadra sklepu zapewnia, że proponowany przez nią asortyment to produkty fabrycznie nowe, posiadające gwarancję producenta. Można je wykorzystywać w pracach budowlanych, wykończeniowych, nawet przy znacznych obciążeniach. Nadaje się do łączeń metalu, betonu, drewna, a nawet elementów z tworzywa sztucznego. 

Dodano: 24-02-2023
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://sklepbudowlanca.pl/systemy-mocowan/kotwa-chemiczna-fischerBUD-MIX


WWW: https://sklepbudowlanca.pl/

Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy