Opis:

Poważnym problemem w wielu przedsiębiorstwach jest spora objętościowo ilość styropianu, który znajduje się wśród surowców wtórnych podlegających ewidencji. Wykorzystywany jest w wielu branżach ze względu na wysoką izolacyjność. W dodatku jest lekki, więc producenci wykorzystują go jako materiał do ochrony swoich wyrobów przed uszkodzeniem. Jego składowanie jest trudne, gdyż zajmuje dużo miejsca. Na szczęście na rynku są dostępne urządzenia, które ułatwią ten proces.

Pragnąc zaoszczędzić trochę przestrzeni w miejscu składowania odpadków styropianowych, warto pomyśleć o zakupie specjalnego urządzenia, które jest w stanie tego dokonać. Jest to galwanizowany rozdrabniacz do styropianu, który zmniejszy objętość surowca wtórego w stosunku 3:1. Sprawdzi się on w zakładach przemysłowych. firmach budowlanych oraz w sklepach, gdzie generowane są takie odpady.

Producentem tego sprzętu jest duńska firma, o której informacje można znaleźć na stronie bramidan.pl. Jej urządzenia są spotkane w firmach działających w wielu dziedzinach gospodarki na całym świecie. Ma ona także swoje przedstawicielstwo w Polsce, gdzie jej różne maszyny cieszą się coraz większym uznaniem.

Polecany przez producenta rozdrabniacz ma wiele cennych zalet. Należą do nich m.in.:

  • możliwość regulacji wydajności w zależności od potrzeb,
  • regulacja stopnia kruszenia,
  • zbieranie granulatu do wewnętrznego worka z plastiku,
  • prosta wymiana napełnionego worka,
  • niewielkie rozmiary,
  • niska waga,
  • doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi czynnikami.

Sprzęt ten jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy wrzucać pojedynczo odpady styropianowe do momentu zapełnienia worka, a dwuwałowe rotory rozdrobnią materiał na pożądanej wielkości kulki. Na stronie producenta można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane na ten temat pytania.

Dodano: 08-12-2023
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://www.bramidan.pl/produkty/rozdrabniacz-styropianu-eps
https://pl.wikipedia.org/wiki/Styropian
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozdrabnianie

Bramidan Polska


WWW: https://www.bramidan.pl

Łuczanowicka 27, 31-766 Kraków

Tel: 126808880

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy