Opis:

Pracując od poniedziałku do piątku, nierzadko w systemie zmianowym lub niestandardowym wymiarze godzin, trudno znaleźć czas na wizytę u fryzjera. Jest to także często niełatwe w wolną sobotę. W ten dzień najczęściej wykonuje się szereg innych, potrzebnych czynności, jak zakupy, sprzątanie czy przygotowywanie posiłku dla rodziny. Do zagospodarowania pozostaje więc niedziela. Tutaj wiele osób również ma problem, gdyż zazwyczaj zakłady fryzjerskie pracują tylko od poniedziałku do soboty. Mieszkańcy Krakowa (zwłaszcza panowie) mogą jednak bezproblemowo skorzystać z usług profesjonalnego barbera także w siódmym dniu tygodnia. Ofertę strzyżenia, przycinania brody oraz inne świadczenia przedstawia na swojej stronie internetowej Boske Barber.

Zakład prowadzi działalność niedaleko centrum miasta, przy ulicy Dietla 80. Rozszerzenie czasu pracy o niedzielę jest ukłonem w stronę klientów, którzy w pozostałe dni tygodnia nie mają czasu bądź możliwości udać się do salonu fryzjerskiego, ale jednocześnie pragną świetnie wyglądać i kwestia odpowiedniego wyglądu jest dla nich istotna. Zatrudniona kadra, która jest odpowiedzialna za obsługę, doskonale to rozumie, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, by każdy, kto przekracza próg zakładu, wyszedł stamtąd zadowolony.

Fakt, że fryzjer jest otwarty w niedzielę,  doceniają mieszkańcy Krakowa w każdym wieku. Zarówno osoby starsze, jak i młodzież mogą dzięki takiej możliwości poprawić swój wygląd, nie martwiąc się jednoczenie, że zaniedbują przez to inne obowiązki. Oddając się w kompetentne ręce barbera, klient może się odprężyć oraz poczuć naprawdę wyjątkowo. 

Kadra prowadząca zakład zaprasza do zapoznania się z dostępną online ofertą i dokonania rezerwacji wybranego terminu poprzez formularz zgłoszeniowy. Zachęca również do odwiedzin salony osoby zainteresowane pracą jako fryzjer lub barber. Pracownicy chętnie udzielają odpowiedzi na pytania związane ze specyfiką tych zawodów. Organizują także kursy tematyczne dla barberów, z których mogą skorzystać osoby nie tylko zamieszkujące Kraków czy pobliskie miejscowości, ale także odległe miasta. Podczas szkoleń przedstawiane są rozmaite techniki i ciekawostki dotyczące pracy w zakładzie barberskim, kultywuje się także ten nieco zapomniany zawód, jakim jest profesjonalnie wyszkolony barber.

Dodano: 31-05-2022
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://boskebarber.pl/Boske Barber


WWW: https://boskebarber.pl

Dietla 80, 31-073 Kraków

Tel: 884 884 777

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy