Opis:

Jazda na motocyklu to popularny sposób na atrakcyjną, zapewniającą mnóstwo wrażeń rozrywkę, dostępny nie tylko dla mężczyzn. Coraz częściej na pojazdy dwukołowe przesiadają się panie. Zainteresowanie kobiet takim sposobem poruszania się powoduje określoną reakcję rynku. W sprzedaży pojawiają się oferty specjalnych ubrań chroniących kobiece ciało podczas pokonywania kilometrów na motorze. Dostawcą, który może zaproponować szeroki wybór produktów uprzyjemniających jazdę i zwiększających bezpieczeństwo oraz komfort podróżniczek, jest sklep online, ogłaszający się na stronie internetowej bmwsklep.pl.

Dostępny w sprzedaży asortyment jest zróżnicowany. Korzystając z oferty, można bezproblemowo i w przystępnej cenie skompletować zestaw skutecznie zabezpieczający wszystkie elementy, począwszy od głowy, aż po nogi. Do tej pory sporym problemem dla kobiet było obuwie. Drobne, damskie stopy nierzadko potrzebowały dodatkowej wyściółki wewnątrz motocyklowego buta (modelu męskiego) w postaci drugiej, grubej pary skarpet lub specjalnych wkładek. Nie sprzyjało to wygodzie i powodowało nadmierne pocenie się dolnych części ciała, co generowało w krótkim czasie nieprzyjemny zapach. Wspomniany dostawca może zaproponować obuwie dostosowane do potrzeb nawet niewysokich kobiet. Najmniejszym dostępnym rozmiarem jest numer 39, jednak jest on akuratny nawet dla pań noszących na co dzień buty o numeracji 36, 37 lub 38. Warto pamiętać, że kupując osłonę na stopy do jazdy na motorze, należy zapewnić sobie odpowiedni luz. Nie można wybierać butów zbyt dopasowanych. Podczas podróży, zwłaszcza w miesiącach letnich, stopy szybko puchną. Zbyt małe modele mogą powodować w takiej sytuacji znaczny dyskomfort, w tym niechciane i nierzadko bolesne odciski.

Realizator proponuje towar nie tylko doskonałej jakości, ale też wpasowujący się w obecne kanony mody. Buty z logo BMW świetnie komponują się z resztą stroju z podobnym motywem. Są dostępne nie tylko w uniwersalnym kolorze czarnym. Istnieje możliwość personalizacji poprzez wybór modeli czerwonych lub z jasnymi wstawkami. Dostawca poleca zakup obuwia z nieco wyższą cholewką (idealnego na chłodniejsze miesiące) oraz z niższą osłoną na łydkę. Jeśli zakupiony towar nie spełnia oczekiwań, klient może odesłać zamówienie w terminie do 21 dni od otrzymania przesyłki.

Dodano: 23-11-2022
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://bmwsklep.pl/kategoria-produktu/lifestyle-i-akcesoria-motocyklowe/odziez-motocyklowa/buty-motocyklowe/BMWsklep.pl


WWW: https://bmwsklep.pl/

Obornicka 235, 60-650 Poznań

Tel: 515148839

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy