Opis:

Przedsiębiorstwa zajmujące się oczyszczaniem ścieków potrzebują wysokiej jakości rozwiązań technologicznych, zabezpieczających środowisko przed przedostaniem się do niego szkodliwych substancji. Wiele z takich rozwiązań można znaleźć w firmie Biocent oferującej mnóstwo produktów do zastosowania w gospodarstwach domowych, jak i w firmach. W ofercie producenta można znaleźć między innymi separatory tłuszczu, separatory węglowodorów, zbiorniki retencyjne, przepompownie, regulatory przepływu, włazy rewizyjne, klapy zwrotne oraz zastawki naścienne.

Polecana przez firmę zasuwa kanałowa i naścienna przeznaczona jest do odcinania przepływu ścieków lub wody w oczyszczalniach komunalnych i przemysłowych, w systemach melioracji wodnej, a także w systemach odwodnienia dróg i autostrad.

Do najważniejszych cech tego urządzenia należą::

  • obustronne uszczelnienie zastawki,
  • wykonanie ze stali nierdzewnej lub PEHD,
  • przystosowanie do montażu na wylotach z kanałów prostokątnych i okrągłych,
  • opcjonalne wyposażenie w napęd elektryczny lub teleskopowy.

Są one produkowane seryjnie, jak i z dopasowaniem do wymagań zamawiającego czy lokalnych warunków, w których przyjdzie im działać. To urządzenia wykonane z wysokiej jakości materiałów, składające się z ramy, zwierciadła, śruby trapezowej oraz napędu ręcznego lub elektrycznego. Dostępne są w różnych wymiarach i ciężarze, dlatego bez trudu można je dostosować do indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli zajdzie taka konieczność, firma wyprodukuje zasuwę według specyfikacji klienta. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat tego urządzenia, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy lub zapoznać się z kartą katalogową tego produktu oraz jego deklaracją wartości użytkowych.

Dodano: 12-06-2022
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://biocent.com.pl/zastawki/Biocent Sp. z o.o.


WWW: https://biocent.com.pl

Do Dysa 5, 20-149 Lublin

Tel: 517466370

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy