Opis:

Zbyt silne nagrzewanie wnętrz w porze letniej prowadzi do dyskomfortu osób, które w nich przebywają oraz konieczności częstego włączania klimatyzatorów, zwiększających domowe rachunki. Nic więc dziwnego, że dziś niemalże w każdym pomieszczeniu znajdują się osłony okienne. Odpowiednio dobrane nie zwracają na siebie uwagi i z łatwością wpasowują się w otoczenie. Miłośnicy praktycznych rozwiązań o uniwersalnym charakterze stawiają często na rolety plisy, czyli niezawodne osłony przydatne w obiektach z dużymi przeszkleniami, lecz nie tylko. Są spotykane w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, domkach letniskowych, a niekiedy budynkach publicznych. Chronią przed zbyt wysoką temperaturą w pomieszczeniach i przydają się podczas oglądania telewizji w trakcie słonecznych dni czy pracy przy komputerze.

Plisy są montowane chętnie w mieszkaniach położonych na parterze, ponieważ zwiększają prywatność lokatorów. Są alternatywą dla żaluzji drewnianych lub aluminiowych oraz klasycznych rolet. W przeciwieństwie do innych osłon umożliwiają przesłonięcie dowolnego fragmentu szyby, co oznacza, że można ją zasłaniać zarówno od góry, jak i od dołu. Są one wykonywane na wymiar, dzięki czemu dopasowanie ich do okien o niestandardowych kształtach bądź rozmiarach nie jest problematyczne.

Estetyczne i solidne rolety plisy w Gdańsku proponuje przedsiębiorstwo Bifam. To znany dostawca osłon okiennych najwyższej jakości, oferujący tkaniny w wielu wariantach kolorystycznych. Artykuły, jakie sprzedaje, nie sprawiają problemów podczas montażu i wyglądają dobrze w pomieszczeniach nowoczesnych oraz klasycznych. Do ich zalet zalicza się prostotę obsługi, możliwość pełnego zaciemnienia wnętrza oraz właściwości termoizolacyjne.

Dodano: 16-01-2023
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://bifam.pl/dekoracje-okienne/sklep/rolety-typu-dzien-i-noc/BIFAM


WWW: https://bifam.pl

Wojskiego 28, 80-119 Gdańsk

Tel: 667774436

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy