Opis:

Makijaż jest nieodłącznym elementem życia prawie każdej kobiety. Wiele pań maluje się na co dzień, do pracy, a niektóry tylko okazjonalnie na większe wyjścia. Niezależnie od tego, w życiu występują sytuacje, kiedy trzeba prezentować się nienagannie, pięknie i schludnie. W takim przypadku najczęściej korzysta się z usług kosmetyczek lub wizażystek, które do perfekcji opanowały sztukę makijażu. 

Aby takie umiejętności posiadać, trzeba najpierw zdobyć odpowiednią wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach. Kursy makijażu w Warszawie organizuje Szkoła Wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art. To znana i ceniona placówka, która cieszy się dużą popularnością. Wykładowcami oraz nauczycielami są osoby znane w świecie mody i wizażu, które pracują z gwiazdami i w telewizji. Sama założycielka szkoły jest znana i ceniona w świecie mody i telewizji, a jej doświadczenie i osiągnięcia budzą podziw. Swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji, Niemczech i USA. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu i Hamburgu, przez lata pracowała jako wizażystka dla marki Christian Dior oraz Chanel. Malowała na największych pokazach mody i dla kolorowych czasopism. 

Kurs wizażu oferuje swoim uczniom bardzo ambitny i szeroki program nauczania zarówno teoretycznego, jak i praktycznego. Ze szkolenia mogą skorzystać osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, oraz te, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Kurs obejmuje 384 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych oraz dodatkowe praktyki poza szkołą. Każdy uczeń otrzymuje także zestaw startowy - komplet pędzli, tuba na pędzle, gąbeczki lateksowe, puszka do pudru oraz ręcznik do pędzli. Kurs trwa 12 miesięcy. W jego trakcie uczniowie uczą się makijaży ślubnych, dziennych, wieczorowych, makijaży dla kobiet dojrzałych, makijaży etnicznych, graficznych, telewizyjnych. 

Szkoła prowadzi edukację zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym. Oczywiście uczniowie, aby ukończyć szkolenie, muszą zdać egzaminy teoretyczne i praktyczne. 

Dodano: 30-10-2019
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
Beauty-Art


WWW: https://beautyart.pl/

Zgoda 13, 00-012 Warszawa

Tel: 22 416 62 92

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy