Opis:

Na stronie internetowej baltictrade.com.pl zostało opisane przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą paliwa. Prowadzi ono swoje własne stacje paliw, na których można zakupić olej napędowy, benzynę oraz LPG. Wszystkie z nich są dostępne w ofercie hurtowej i detalicznej, przy czym cena AdBlue na stacji należy do wyjątkowo przystępnych. W przypadku wyboru oferty hurtowej klienci mogą liczyć na indywidualne rabaty. Sprzedawca współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dystrybutorami paliwa w Polsce, w tym na przykład z PKN Orlen. Stosunek jakości do ceny jest na tyle atrakcyjny, że z oferty tego przedsiębiorstwa korzystają klienci z całej Polski. Transport paliwa odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnej floty, na którą składają się cysterny o pojemności wynoszącej ponad 30 000 litrów. Każdy pojazd jest wyposażony w urządzenie do wydawania paliwa, które posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające jego legalność. Ceny hurtowe są dostępne już dla dostaw wynoszących 1000 litrów.

 

Firma szczyci się tym, że wszystkie dostawy realizuje w wyjątkowo krótkim czasie. Dla większości zamówień transport jest przeprowadzany już w przeciągu 24 godzin od zakupu. Ponadto klienci mają możliwość zapłacenia gotówką lub przelewem wraz z zachowaniem odroczonego terminu płatności. Podmiot zaopatruje w paliwo inne przedsiębiorstwa, w tym stacje paliw, zakłady przemysłowe oraz firmy działające w branży transportowej i spedycyjnej. Paliwo jest sprawdzane pod względem tego, czy jego faktyczne właściwości odpowiadają deklarowanym parametrom.

Wysoki poziom obsługi klienta zapewnia doświadczona i świetnie przygotowana kadra pracowników, którzy do każdego zamawiającego podchodzą w sposób indywidualny. Przedsiębiorstwo zatrudnia kadrę zajmującą się księgowością i rachunkowością, która dopełnia wszystkich formalności niezbędnych do poprawnego przeprowadzenia transakcji. O profesjonalnym podejściu do konsumentów świadczy to, że firma ma stałe grono odbiorców, z którymi współpracuje już od lat. Warto już teraz zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej dystrybutora paliwa, aby uzyskać informacje na temat możliwości otrzymania dokładnej wyceny.

Dodano: 31-07-2021
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/stacje.phpBaltic- Trade Paliwa


WWW: https://baltictrade.com.pl

Gdyńska 38, 80-209 Tuchom

Tel: 587430091

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy