Opis:

Zdecydowana większość przedsiębiorców korzysta z ofert pożyczek i kredytów przeznaczonych na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej. Tego rodzaju produkty są dostępne zarówno w opcji "na start" dla początkujących firm, jak również dla przedsiębiorstw z wieloletnim stażem i pewną pozycją na rynku. Jednak w obu przypadkach można stracić kontrolę nad posiadanymi zadłużeniami i doprowadzić do poważnych problemów finansowych, a nawet bankructwa. W pewnym momencie banki odmówią udzielenia kolejnego zadłużenia ze względu na m.in. brak zdolności kredytowej czy opóźnienia w spłacie dotychczasowych rat. W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem może okazać się konsolidacja pożyczek i kredytów.

Na czym polega konsolidacja?

Na stronie dostępnej pod adresem baltcredit.pl można znaleźć szczegółowe informacje na temat zaciągnięcia pożyczki dla firm w celu skonsolidowania dotychczasowych zobowiązań. Klient uzyskuje pieniądze na spłatę kredytów, pożyczek czy też weksli i tym samym zyskuje jedną miesięczną ratę - znacznie niższą od sumy dotychczasowych opłat. Instytucja pozabankowa nie weryfikuje danych przedsiębiorców w BIK czy BIG, a także nie wymaga dokumentów dotyczących zdolności kredytowej. Jedynym wymogiem jest posiadanie nieruchomości, która będzie stanowiła zastaw udzielonej pożyczki. Od wartości mieszkania, domu czy działki będzie zależeć kwota przyznanego zobowiązania.

Indywidualny plan naprawczy dla firmy 

Poza wsparciem przy procedurze uzyskania pożyczki konsolidacyjnej każdy klient może także liczyć na pomoc doradców finansowych, którzy przygotują tzw. plan naprawczy dla obsługiwanej firmy. Przedsiębiorca zyska wiele cennych porad na temat odpowiedniego zarządzania finansami oraz plan dotyczący spłaty zaciągniętego długu. Pożyczka pozabankowa jest udzielana na krótki okres, dlatego priorytetem dla właściciela firmy powinna być spłata zobowiązania. Jest to ogromna szansa na wyjście z poważnych długów i rozpoczęcie zupełnie nowego etapu prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodano: 25-10-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://baltcredit.pl/pozyczka-konsolidacyjna/Balt Credit Sp. z o. o.


WWW: https://baltcredit.pl/

Świętokrzyska 18, 00-057 Warszawa

Tel: +48 22 829 91 65

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy