Opis:

Wydajne usuwanie metalicznych zanieczyszczeń z materiałów, które są transportowane przy użyciu przenośnika taśmowego, to potrzeba mnóstwa firm. W ofercie AZTECH znajduje się separator magnetyczny, który spełnia te oczekiwania. Jego funkcjonowanie zapewnia najwyższej jakości zastosowanie np. w celu recyklingu metali oraz w branżach związanych ze sztucznymi tworzywami.

Nie bez znaczenia jest także wykorzystanie separatora w branży rolniczej oraz chemicznej, gdzie także dobrze się sprawdza i czyni poszczególne działy gospodarki jeszcze bardziej wydajnymi. Urządzenia, które każdy zainteresowany klient może zakupić, od wielu lat sprawdzają się w różnych warunkach. Są pomocne zarówno przy realizacji tych prostszych zadań, jak i wymagających dużej wydajności np. na złomowiskach.

Katalog dostępnych maszyn zawiera kilka urządzeń. Różnią się one od siebie np. ze względu na wykorzystanie różnych rodzajów magnesów. To właśnie na nich opiera się konstrukcja wyrobu. W produkcji separatorów są stosowane głównie trzy rodzaje magnesów, którymi są:

  •  magnesy neodymowe, mające mniejszy zasięg od pozostałych typów, jednak są bardziej precyzyjne,

 

  •  magnesy ferrytowe, zapewniające duży zasięg działania maszyny. Dodatkowo ich zastosowanie jest korzystne, jeśli chodzi o stosunek ceny do realnych możliwości działania,

 

  •  elektromagnesy przemysłowe, które świetnie sprawdzają się tam, gdzie dana aplikacja wymaga dużej wydajności. Ich zasięg to nawet 800 mm.


Doświadczenie i pomoc

Warto jeszcze przed zakupem skontaktować się z biurem sprzedaży, by uzyskać profesjonalną pomoc. Porady doświadczonych pracowników firmy będą bardzo cenne w procesie wyboru odpowiedniego produktu, dopasowanego do oczekiwań klienta. Chcąc zakupić maszyny, należy także zapoznać się z podstawowymi informacji na temat ich funkcjonowania.

Należy skoncentrować się na kwestii szerokości przenośnika taśmowego. Od tego parametru technicznego zależy użycie maszyny w konkretnych branżach. Im szerszy przenośnik, tym zastosowanie urządzenia będzie praktyczniejsze przy pracach w trudnych warunkach. W sposób oczywisty, działanie maszyny będzie skuteczniejsze, im bliżej będzie się ona znajdowała surowca, który ma zostać skruszony.

Dodano: 25-11-2019
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
http://aztech24.pl/sprzedaz/separatory-magnetyczneAZTECH


WWW: http://aztech24.pl/

Powstańców 70, 47-220 Kędzierzyn Koźle

Tel: +48 694 902 821

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy