Opis:

Dźwiękoszczelne kabiny cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego warto w nie zainwestować i w jaki sposób je zamawiać? Zakupy najlepiej rozpocząć od określenia swoich indywidualnych potrzeb. Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie tego produktu.

Dzięki konstrukcji akustycznej można odciąć się od otoczenia i zyskać spokój, który jest niezbędny do realizowania wielu obowiązków biznesowych. Zakup kabiny korzystnie wpływa na komfort pracy, a co za tym idzie, podnosi jej jakość. Ułatwia na przykład wykonywanie rozmów telefonicznych. Na stronie internetowej pod linkiem available.pl można zapoznać się z przykładową ofertą budek. W standardowym wyposażeniu uwzględniono:

  • tapicerowane siedzisko w wybranym przez inwestora kolorze,
  • aktywną wentylację, która zapewnia świeże i czyste powietrze wewnątrz pomieszczenia,
  • gniazdko wewnętrzne, do którego można podpiąć laptopa lub inne urządzenie mobilne,
  • funkcjonalny blat roboczy,
  • wyraziste światło LED, które jest zintegrowane z czujnikiem obecności,
  • wykładzinę dywanową o właściwościach akustycznych.

Biurowa budka akustyczna może być przeznaczona dla jednej lub dwóch osób. Pierwsza opcja najlepiej sprawdza się w przypadku niewielkich przestrzeni biurowych oraz u pracowników, którzy działają w sposób indywidualny. W dużych biurowcach doskonale sprawdzi się kilka wariantów kabin o różnych wymiarach. Na produkt może zostać naniesiona wybrana przez klienta grafika.

Akustyczne kabiny do biura można kupić w atrakcyjnych cenach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu doskonale pełnią swoje funkcje i wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Producent szczególną uwagę zwraca na bezpieczeństwo użytkowania budek oraz zapewnia stosowne certyfikaty.

Dodano: 03-11-2022
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
http://www.available.pl/Available Sp. z o.o.


WWW: http://www.available.pl/

Duchnicka 3, 01-796 Warszawa

Tel: +48 22 378 45 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy