Opis:

Wiele osób bardzo sobie ceni używane samochody z amerykańskiego rynku i są one ich prawdziwym marzeniem, niestety nie są dostępne na rynku europejskim. Marzenie to jednak można spełnić, decydując się na współpracę z firmą ze strony automarzen.pl, która wśród usług ma także sprowadzanie samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Działa ona na rynku już od wielu lat i przez ten czas zdobyła ogromne doświadczenie nie tylko w zakupie aut na serwisach aukcyjnych, ale także we frachcie morskim, transporcie drogowym i załatwianiu formalności.

Przedsiębiorstwo to jest w stanie sprowadzić praktycznie każdy pojazd, jaki tylko zażyczy sobie klient i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek był w stanie sprowadzić samochód tej samej klasy tak niskim kosztem, jaki oferowany jest przez tę firmę. Dlatego też coraz więcej klientów zafascynowanych amerykańskimi Chevroletami, Dodge'ami czy Cadilacami decyduje się kupić auto właśnie za pośrednictwem tego serwisu. Są tu także auta używane różnych światowych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, na które może sobie pozwolić prawie każdy nabywca.

Klient traktowany jest tutaj bardzo indywidualnie i firma zawsze stara się spełnić jego oczekiwania, dopasowując ofertę dokładnie do jego potrzeb. Kontakt z przedsiębiorstwem możliwy jest przez 7 dni w tygodniu, zatem każdy zainteresowany ofertą może się do niego odezwać w dogodnym dla siebie czasie. Firma planuje wszystko krok po kroku, począwszy od licytacji auta na zagranicznym serwisie, poprzez transport morski, odprawę w Niemczech, a także załatwienie formalności. Klient może liczyć na tłumaczenie wszystkich dokumentów i na wszelką inną pomoc związaną z rejestracją pojazdu.

Pragnąc dowiedzieć się więcej, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który odpowie na każde pytanie. Z pewnością dla wielu klientów istotne jest także to, że samochód zostanie mu dostarczony do miejsca zamieszkania. Są to transakcje uczciwe z dopełnieniem wszystkich formalności. Kupujący otrzymuje pełen kosztorys, kompletną historię pojazdu. Są to uczciwe i bezpieczne transakcje.

Dodano: 29-11-2020
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://automarzen.pl/AUTOMARZEŃ24 SP Z O O


WWW: https://automarzen.pl/

Sienkiewicza 23, 95-050 Konstantynów Łódzki

Tel: 690 055 555

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy