Opis:

Codzienne korzystanie z pojazdu, zwłaszcza na dłuższych trasach, sprawia, że poszczególne części ulegają wyeksploatowaniu. W razie dostrzeżenia nieprawidłowości w pracy silnika czy innych układów należy od razu zamówić wizytę u mechanika. Pomoc osobom, które mają problem z samochodem, a nie chcą przepłacać, proponują pracownicy firmy ASB Kolbuszowa. 

Kadra zakładu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku, oferuje usługi naprawczo-regeneracyjne różnego rodzaju pojazdów. Podstawą do oszacowania kosztów za poszczególne świadczenia jest diagnostyka. Obsługa warsztatu dokonuje sprawdzenia stanu poszczególnych podzespołów na nowoczesnym sprzęcie pomiarowym, dającym natychmiastową informację o poziomie wyeksploatowania części lub o innych kłopotach, które powodują dyskomfort podczas jazdy.

Domeną firmy jest naprawa automatycznych skrzyń biegów. Pracownicy mają świadomość, że ten element jest podatny na wiele czynników, które mogą wpływać na jego pracę, dlatego podczas przeprowadzania diagnostyki działają kompleksowo, sprawdzając każdy moduł, w tym kontrolując ilość oraz jakość oleju w zbiorniku. Jeżeli jest taka konieczność, klient może zlecić wymianę płynu w przystępnej cenie, z wykorzystaniem najlepszej obecnie metody statycznej, pozwalającej szybko i efektywnie pozbyć się resztek z silnika.

Firma korzysta z produktów najlepszej jakości. Dzięki temu właściciel auta ma pewność, że po uzupełnieniu poziomu cieczy w systemie napędu będzie on pracować bezawaryjnie przez długi czas. Kadra poleca się jako wsparcie dla osób, które pragną zwiększyć moc silnika samochodu poprzez chiptuning. Pracownicy zapraszają do kontaktu i umówienia się na wizytę w zakładzie w celu ustalenia szczegółów.

Dodano: 25-03-2023
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://asb-kolbuszowa.pl/ASB-Kolbuszowa


WWW: https://asb-kolbuszowa.pl/

Wolska 12a, 36-100 Kolbuszowa

Tel: 663 798 297

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy