Opis:

Ślub to wydarzenie pełne emocji, gdzie spotykają się wszystkie pokolenia i każdy daje się ponieść chwili. Co zrobić, by uwiecznić to na kadrze zdjęcia? Czego spodziewać się wynajmując profesjonalnego fotografa? ART KRIS Krzysztof Piwowarek udziela praktycznych wskazówek w tym temacie.

Na początku warto pamiętać o terminach. Trzeba z wyprzedzeniem zorientować się czy fotograf będzie wolny w danym dniu, ponieważ najlepsi wykonawcy cieszą się sporym zainteresowaniem i mają zajęte kalendarze. Niezmiernie ważne jest również skonsultowanie swoich wizji i oczekiwań. Określa się między innymi:

  • rodzaj zdjęć (na przykład na ceremonii w kościele, w trakcie wesela, sesja ślubna, niekiedy również sesja narzeczeńska),
  • miejsce wykonania usługi (sesje ślubne mogą odbywać się w innym dniu i innym miejscu, na przykład nad jeziorem, w górach lub w centrum ulubionego miasta),
  • rzeczy, które najbardziej chce się uwiecznić i efekt, jaki chce się osiągnąć.

Bez wątpienia ślubne zdjęcia w Mińsku Mazowieckim stwarzają bardzo wiele możliwości i ostateczny efekt zależy od wzajemnej współpracy. Rolą fotografa jest zatroszczenie się o wszystkie detale. Musi zadbać o dobrą, przyjazną atmosferę i nie przeszkadzać w trakcie wesela. Trudno wyobrazić sobie sytuację, gdy w najbardziej intymnej chwili, w najbardziej emocjonującym momencie... Nagle zza roku wyskakuje fotograf i oślepia wszystkich lampą błyskową. Należy działać subtelnie i z wyczuciem. Warto też zwracać uwagę na oczekiwania gości i nie być nachalnym w dokumentacji zdarzenia.

Reportaże ze ślubu to doskonała pamiątka. Studio fotograficzne musi zapewnić nie tylko wykonanie dobrych zdjęć, ale także ich wydrukowanie i oprawę. Na stronie internetowej pod adresem art-fotokris.pl można dowiedzieć się więcej na temat działania fotografa ślubnego. W tej branży doświadczenie ma bardzo duże znaczenie i realnie wpływa na odczucia klientów. Przed wynajęciem usługi warto przejrzeć portfolio. Nie można także bać się pytań, trzeba dopytywać o wszystkie istotne szczegóły.

Dodano: 21-11-2018
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://www.art-fotokris.pl/slub,013,imgART KRIS Krzysztof Piwowarek


WWW: https://www.art-fotokris.pl/

Warszawska 196, 05--30 Mińsk Mazowiecki

Tel: 661355333

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy