Opis:

Ars Vena jest prywatnym Centrum Chorób Naczyń i Medycyny Estetycznej w Poznaniu. Wykwalifikowana kadra lekarska specjalizuje się głównie w usuwaniu żylaków w kończynach dolnych. Podejmuje się jednak wielu innych operacji, które mają na celu np. usunąć zatorowość płucną. Dużym zainteresowaniem cieszy się również laserowe zamykanie naczyń w poznańskiej klinice. Dzieje się tak ze względu nie tylko na profesjonalne podejście do każdego pacjenta, ale również wykwalifikowany zespół oraz odpowiednio wyposażone sale zabiegowe.

Pod adresem chirurgianaczyn.pl odnaleźć można szczegółowe informacje dotyczące laserowego zamykania naczyń. Na stronie znajduje się również lista wszelkich korzyści, które wiążą się z takim zabiegiem:

  • praktycznie brak powikłań,
  • szybki powrót do codziennego funkcjonowania,
  • natychmiastowy efekt po wykonaniu zabiegu,
  • brak konieczności rekonwalescencji po zabiegu.

Dzięki temu wiele Pań oraz Panów decyduje się na ostateczne usunięcie żylaków, które są nie tylko mało estetyczne, ale przede wszystkim mogą prowadzić do chorób lub nawet utraty życia poprzez powikłania. Do walki z żylakami kończyn dolnych wykorzystuje się dwa rodzaje laserów naczyniowych- Nd:YAG i KTP Nd:YAG. Dzięki takiemu rozwiązaniu skutecznie usuwa się popękane naczynka.

Działanie lasera jest widoczne niemal od razu. W przypadku niektórych żył należy poczekać kilka tygodni na rezultaty. Jednak brak okresu rekonwalescencji nie ogranicza pacjenta do pozostania w domu na określony czas. Wystarczy nie przemęczać nóg i stosować się do zaleceń lekarskich. W czasie wykonywania samego zabiegu używa się specjalnego urządzenia, które wyrzuca nadmuch zimnego powietrza mający -25 stopni Celsjusza. Powoduje to znaczne zmniejszenie bólu podczas zabiegu lub nawet jego całkowite wyeliminowanie. Bezdotykowy zabieg laserowy pozwala na kontrolowanie przepływu strumienia, dzięki czemu chroni się zdrową skórę przed poparzeniami oraz bliznami. Laserowanie zamykanie jest stosowane w różnym wieku pacjentów, dlatego warto przed wyborem leczenia żylaków skontaktować się ze specjalistą.

Dodano: 25-01-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
Ars Vena


WWW: https://chirurgianaczyn.pl/

Serbska 16A, 61-696 Poznań

Tel: 618 528 108

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy