Opis:

W gabinecie fizjoterapeutycznym przyjmują doświadczeni rehabilitacji i trenerzy personalni, którzy dbają o dobro każdego pacjenta. Oferują sprawdzone zabiegi, które poprawiają nastrój, wspomagają leczenie wielu dolegliwości. Są stosowane w przypadku różnych schorzeń dotyczących narządu ruchu. W AR-Fiz można skorzystać z różnych rodzajów masaży. Są one ważnym elementem rehabilitacji.  

Oferta skierowana jest również do przyszłych mam. Panie spodziewające się dziecka mogą tu pozbyć się wielu ciążowych dolegliwości. Zabiegi są wykonane w sposób bezpieczny, przyczyniają się do poprawy samopoczucia, wzmacniają kondycję fizyczną. Wykonywane są przez doświadczonych fizjoterapeutów. Relaksują, uspokajają, łagodzą napięcie mięśniowe, usprawniają przepływ krwi i limfy. Dzięki nim można pozbyć się bólu kręgosłupa, zmniejszyć obrzęki nóg i rąk. Odpowiedni nacisk pozytywnie wpływa na kondycję skóry, przeciwdziała rozstępom, zmniejsza widoczność cellulitu. Oferowany w Poznaniu masaż dla kobiet w ciąży przynosi doskonale efekty. Jest skutecznym sposobem na poradzenie sobie z huśtawką nastrojów i obniżonym nastrojem. Specjaliści używają odpowiednich kosmetyków, które odżywiają i uelastyczniają skórę, zapobiegają pojawieniu się niedoskonałości. Przeciwwskazaniem do skorzystania zabiegów jest ciąża patologiczna, choroby serca, nerek, anemia lub cukrzyca.

W gabinecie można także skorzystać z masaży relaksacyjnych, do których wykorzystuje się pięknie pachnące olejki. Są one wykonywane zarówno na twarzy, jak i ciele. W połączeniu z aromaterapią dają doskonałe efekty. Sprawdzą się w przypadku osób, które nie radzą sobie ze stresem, cierpią na bezsenność i długotrwale obniżony nastrój. Klienci, którym dokuczliwy ból pleców utrudnia codzienne funkcjonowanie, mogą zdecydować się na masaż kręgosłupa. Specjaliści mają dużą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dzięki czemu wykonują zabieg w sposób bezpieczny. Odpowiedni nacisk skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych i uciążliwych dolegliwości.

Dodano: 29-06-2021
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
http://ar-fiz.com/fizjoterapia/masaz-dla-kobiet-w-ciazy/AR-FIZ


WWW: http://ar-fiz.com/

Przybyszewskiego 44A, 60-101 Poznań

Tel: +48 501 484 316

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy