Opis:

Nawadnianie organizmu w czasie pracy ma duże znaczenie. Warto upewnić się, że pracownicy mają dostęp do wysokiej jakości wody. Jakie produkty wybrać? Czym kierować się przy składaniu zamówienia u dostawcy? Jest kilka rzeczy, które mają szczególne znaczenie.

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na charakter danego stanowiska pracy i liczbę osób przebywających w biurze. Najlepszym rozwiązaniem są ergonomiczne dystrybutory wody. W higieniczny sposób dzielą płyn między użytkowników i zmniejszają koszty dostawy. Przy zakupie można wybrać pojemność dystrybutora. Do małych biur wystarczą modele o pojemności 0,5 litra. W większych wskazane są baniaki 1,5 litrowe. Pojemniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i pozwalają na zachowanie świeżości wody przez długi czas. Co ważne, mogą być wykorzystywane nie tylko przez pracowników. Dobre wrażenie zrobią na klientach i partnerach biznesowych, którzy są spragnieni i chcieliby się napić. W ten sposób tworzy się dobry wizerunek swojej firmy. Przedsiębiorca wskazuje, że nie oszczędza na komforcie gości i kadr.

Na stronie internetowej aqua-serwice.pl można zapoznać się z ofertą dostawcy specjalizującego się w tym temacie. Dostarczana przez niego woda do biura we Wrocławiu jest:

  • pozyskiwana ze starannie wyselekcjonowanych źródeł,
  • dostępna w wariancie gazowanym i niegazowanym,
  • certyfikowana HACCP,
  • przebadana pod kątem składu (zawiera cenne dla zdrowia składniki mineralne),
  • dostępna w korzystnych cenach.

Istnieje możliwość zamówienia wody w butelkach. Ta opcja świetnie sprawdza się w sytuacji, gdy pracownik musi wyjść i wykonuje swoje obowiązki poza biurem. Dystrybutory stacjonarne dają dostęp do ciepłej i chłodnej wody przy niskim zużyciu energii elektrycznej.

Dodano: 19-03-2022
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
http://aqua-serwice.pl/Aqua Serwice


WWW: http://aqua-serwice.pl/

Krzywoustego 16, 56-400 Oleśnica

Tel: 663 322 999

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy