Opis:

Najwyższej jakości inżyniera przeciwpożarowa, czyli systemy ppoż i instalacje to rdzeń oferty, którą przygotowała dla Państwa firma APE-LP. Wykwalifikowana i doświadczona kadra, profesjonalne podejście z nastawieniem na maksymalną satysfakcję i bezpieczeństwo klienta i jego dobytku oraz całodobowy serwis, to najważniejsze zalety, jak przemawiają za skorzystaniem z usług, do których prowadzi domena apelp.pl.

Niezawodny system przeciwpożarowy składa się z centrali sterującej, szeregu detektorów ognia i dymu, oraz rurociągów wyposażonych w dysze, którymi dostarczany jest środek gaśniczy. Właśnie ze względu na jego rodzaj dokonuje się podstawowego podziału systemów. W zależności od konkretnych potrzeb klienci mogą wybrać instalację, która zapewnia gaszenie przy użyciu:

  • gazu,
  • wody,
  • mgły wodnej,
  • piany.

Decydując się na usługi firmy, wybieracie Państwo kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie, od doradztwa i nadzoru, przez projektowanie, aż po montaż.

Przed przystąpieniem do składania zamówienia, warto skontaktować się zatrudnianymi przez przedsiębiorstwo specjalistami, którzy dokonają inspekcji posiadanych rozwiązań i dokonają rozeznania, które stanowi podstawę do stworzenia projektu optymalnie dopasowanego do potrzeb danej aplikacji.

Sam projekt wykonywany jest z najwyższą starannością, przy uwzględnieniu wszystkich norm krajowych i zagranicznych i stanowi gwarancję bezpieczeństwa inwestycji. Projektanci nie uznają półśrodków, dlatego zawsze całość jest opracowywana w oparciu o najnowszy i najbardziej sprawdzony sprzęt od renomowanych dostawców.

Natomiast poruszając kwestię montażu, to wymaga on nie lada doświadczenia i przede wszystkim odpowiednich uprawnień. Jest to trudny i skomplikowany proces, w którym trzeba zsynchronizować pracę wielu urządzeń. Do tego dochodzi jeszcze odpowiednie dopasowanie całej instalacji do budynku i wielopoziomowa kontrola wszystkich zabezpieczeń.

Jak widać, zainstalowanie systemu pożarowego warto zlecić specjalistom. Tylko wtedy można mieć pewność, że dobytek i zdrowie osób przebywających na terenie budynku są odpowiednio zabezpieczone.

 

Dodano: 10-02-2019
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
http://apelp.pl/oferta/inzynieria-przeciwpozarowa/APE-LP


WWW: http://apelp.pl/

Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk

Tel: 58 500 83 81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy