Opis:

Wiele przedsiębiorstw ma problemy ze sprzedażą niektórych produktów, mimo że są one naprawdę dobrej jakości. Nie każde może sobie pozwolić na przeprowadzenie szeroko zakrojonej akcji promocyjnej, zresztą najbardziej sprawdzają się najprostsze rozwiązania. Dlatego warto postawić na wysokiej jakości etykiety, przyciągające wzrok i zatrzymujące go na dłużej. W bardzo wielu przypadkach to właśnie one pozwoliły na zwiększenie sprzedaży i odniesienie sukcesu.

Stworzenie wysokiej jakości etykiety wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu marketingu, grafiki i technik drukarskich. Dopiero połączenie sił i pomysłów tych profesjonalistów może dać pozytywne rezultaty. Od wielu lat tego typu usługi świadczy klientom polskim i zagranicznym przedsiębiorstwo z linku aniflex.pl. Jest to drukarnia fleksograficzna i cyfrowa, zatrudniająca fachowców z otwartymi umysłami, doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, pracujących nad każdym projektem z prawdziwą pasją. Są też praktyczni i starają się zawsze wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze dla klienta. 

Przedsiębiorstwo to realizuje małe i duże nakłady na etykiety samoprzylepne, termokurczliwe oraz opakowania elastyczne. Jeżeli zamówienie jest duże i klient życzy sobie uszlachetnienia produktów rozmaitymi technikami, wybór pada na druk fleksograficzny, pozwalający na nanoszenie projektu graficznego na różne podłoża, np. metalizowane lub przezroczyste. W przypadku mniejszych zamówień, albo chęci personalizacji opakowań czy zmiany w projekcie w niektórych partiach, s specjaliści firmy oferują zamawiającym druk cyfrowy etykiet na roli. 

W przeciwieństwie do druku fleksograficznego technologia cyfrowa nie wymaga form drukarskich, ponieważ nanoszenie projektu graficznego odbywa się bezpośrednio z komputera. W zasadzie przygotowanie do druku jest bezkosztowe. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku drukowania kilku projektów tej samej wielkości w jednym cyklu. Zyskują sobie one coraz większą popularność także ze względu na doskonałe nasycenie barw i możliwość odpowiedniego łączenia kolorów oraz szybkiej realizacji zlecenia.

Każdy zleceniodawca decydujący się na skorzystanie z usług tej firmy może liczyć na profesjonalne doradztwo i uczciwą wycenę projektu etykiet. Jej specjaliści z pewnością znajdą odpowiednie rozwiązanie, gwarantujące skuteczną identyfikację.

Dodano: 18-11-2022
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
https://aniflex.pl/technologie/druk-cyfrowyANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


WWW: https://aniflex.pl/

Piaskowa 138, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Tel: (+48) 44 789 08 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy