Opis:

Płytki, panele oraz drewniane parkiety mogą być dość chłodne, co przeszkadza szczególnie osobom chodzącym w domu lub mieszkaniu na boso. Nie muszą one nabywać dywanów, by zwiększyć swoją wygodę, ponieważ czeka na nich szeroka oferta modnych i komfortowych kapci, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. To dobra propozycja dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci ceniących sobie wygodę. Sporym zainteresowaniem cieszą się damskie kapcie góralskie. Można je kupić nie tylko w górskich miejscowościach, ale też przez internet, przykładowo na stronie alaska-shop.com. Firma, do której należy witryna, zwraca uwagę na jakość dodatków znajdujących się w ofercie, dzięki czemu grono jej zadowolonych klientów stale rośnie. Gwarantuje oa szeroki wybór oraz sprawną wysyłkę złożonych zamówień.

 

Dodatki te występują w formie kapci, do których wsuwa się stopy oraz modeli wkładanych jak zwykłe buty. Zmniejsza to ryzyko ich spadania lub zgubienia, co jest istotne zwłaszcza w przypadku najmłodszych. Produkty dostępne w przedsiębiorstwie mają odpowiednio grubą podeszwę przekładającą się na komfort użytkowania, która chroni przed chłodem płytek lub innych podłóg. Ich zaletą jest ponadprzeciętna trwałość, która powoduje, że jedna para jest wykorzystywana nawet przez kilka lat.

 

Kapcie góralskie to klasyka spotykana w wielu polskich domach. Odznaczają się one kolorowymi zdobieniami wyszywanymi nitką oraz jasnym kożuszkiem, który jest przyjemny w dotyku. Firma proponuje dodatki w kilku rozmiarach. Obuwie, jakie posiada, jest ciepłe i jednocześnie przewiewne, co chroni przed poceniem się stóp. Występuje ono w wersji gładkiej lub wzorzystej, dlatego znalezienie modelu idealnego staje się proste.  W sklepie sprzedawane są także modne kożuchy oraz kurtki z naturalnej skóry.

Dodano: 20-12-2021
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://alaska-shop.com/pl/kapcie-damskieAlaska-Shop.com


WWW: https://alaska-shop.com

Królowej Jadwigi 84, 34-400 Nowy Targ

Tel: + 48 605 994 996

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy