Opis:

Trwałość konstrukcji i elementów metalowych zależy nie tylko od warunków, w jakich mają funkcjonować, ale przede wszystkim od ich zabezpieczenia. Musi ono być wykonane w taki sposób, aby warstwa ochronna metalu idealnie przylegała do niego. Zanim położy sie farbę czy podda np. cynkowaniu, konieczne jest wcześniejsze oczyszczenie powierzchni ze wszelkich drobinek. Można to zrobić przy pomocy specjalistycznych urządzeń pochodzących od firmy ze strony akpprogress.pl.

Jest to przedsiębiorstwo bardzo dynamicznie się rozwijające, które zostało zbudowane na bazie wcześniejszych firm, cenionych przez kontrahentów za innowacyjne pomysły i jakość maszyn powstających w jego halach. Spółka w obecnym kształcie kultywuje tradycje firm matek, którymi są DOZAMET Nowa Sól i Technical Nowa Sól, a jej urządzenia są znane nie tylko wielu przedsiębiorstwom w kraju, ale też daleko poza granicami UE.

Klienci, których interesuje obróbka strumieniowo-ścierna, znajdą tu wysokiej jakości urządzenia do starannego przygotowania elementów metalowych np. do malowania. Urządzenia te nadają się również do czyszczenia i wyrównywania wielu materiałów. W sprzęcie tym wykorzystuje się siłę sprężonego powietrza wyrzucającą przez dyszę ścierniwo o różnej granulacji. Uderzając w obrabiany materiał, ścierniwa, którymi mogą być takie materiały jak:

  • piasek,
  • szklane kulki,
  • szlaka pomiedziowa,

zdzierają warstwę obrabianego materiału, pozostawiając go równym i gładkim. Obróbkę taką wykonuje się w specjalnie do tego celu przygotowanych pomieszczeniach ze względu na duże zapylenie, ale możliwe jest też jej przeprowadzenie na dworze, przy obrabianiu mniejszych elementów, zakupując u producenta mobilny sprzęt.

Wspomniana firma może zaoferować klientom wysokiej jakości piaskarki i śrutownice, także mobilne. Są one dostępne w różnych modelach, dlatego każdy klient znajdzie z pewnością taką, która spełni jego oczekiwania. Firma chętnie dostosowuje też urządzenia do potrzeb każdego nabywcy, wystarczy się z nią skontaktować przed zakupem.

Dodano: 09-01-2022
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://akpprogress.pl/obrobka-strumieniowo-scierna/



AKP PROGRESS Spółka z o.o.


WWW: https://akpprogress.pl/

K. Szymanowskiego 1C, 67-100 Nowa Sól

Tel: 696 666 533

Oceń firmę (0 z 0 głosów)








Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy