Opis:

Zamawianie online to obecnie najszybszy sposób na zakup potrzebnego wyposażenia. Coraz częściej z takiej formy korzystają rolnicy, zwłaszcza osoby, które prowadzą wieloarowe gospodarstwa rolne znajdujące się w sporej odległości od większych ośrodków miejskich, gdzie można nabyć chociażby środki ochrony roślin stacjonarnie.

Poszukując dostawcy internetowego, który może zapewnić bezproblemowy dostęp do wysokojakościowego asortymentu niezbędnego podczas prac przygotowujących areał pod zasiew oraz pozwalającego uzyskać lepszy plon, warto zapoznać się z propozycją firmy Agromika Michał Kiciński. Jej kadra działa od lat na terenie Polski, proponując swoim klientom oryginalne, zgodne z wymogami prawnymi (polskimi i europejskimi) produkty. 

Sklep online zajmuje się między innymi sprzedażą specjalistycznych środków przeznaczonych do stosowania jedynie przez użytkowników profesjonalnych (między innymi Starpro 430 SC) w cenie hurtowej, z opcją bezpiecznej wysyłki na terenie całego kraju. Firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, dlatego może legalnie wprowadzać oraz dystrybuować na krajowym rynku substraty pochodzące od zagranicznych producentów. Dzięki temu oferta jest zróżnicowana i konkurencyjna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostawca proponuje produkty w formie wydajnych koncentratów dostępnych w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Sprawia to, że zakup nie tylko daje określone efekty, ale też jest ekonomiczny i starcza na długo. Przy dużym areale oraz znacznych potrzebach realizator poleca zakup środków sprzedawanych w butelkach pięciolitrowych i większych. 

Firma zastrzega sobie, że obsługuje jedynie osoby  pełnoletnie. Warunkiem skorzystania z oferty, a także złożenia zamówienia jest rejestracja indywidualnego profilu na stronie sklepu. Konieczne jest również zapoznanie się z publikowanym online regulaminem sprzedaży i jego akceptacja. Kadra nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z zaleceniami producenta użycie preparatów, zwłaszcza silnych chwastobójczych.

Dodano: 17-02-2023
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://opryski.com/pl/p/file/89b085b6ee026835fcb0545d17432e52/arysta_starpro-430sc.pdfAgromika Michał Kiciński


WWW: https://opryski.com

Pniewo 80b, 99-311 Bedlno

Tel: 795 492 446

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy