Opis:

Znalezienie profesjonalnej i terminowej firmy, która zajmuje się produkcją różnego typu aparatury kontrolno-pomiarowej to trudne zadanie. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług renomowanej firmy ACSE. Podmiot działa na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Wśród proponowanych produktów znajdują się wielofunkcyjne, przenośne kalibratory temperatury oraz sygnałów analogowych. Urządzenie jest kompaktowe, wygodne w użyciu oraz trwałe. Zostało wykonane z dobrej jakości komponentów. Duży, wyraźny wyświetlacz pozwala na bezproblemowe odczytanie wszystkich parametrów. Interfejs oraz menu jest zaprojektowane podobnie do systemu, który znajduje się w smartfonach, więc osoby posiadają tego typu telefon, nie powinny mieć żadnych kłopotów z użytkowaniem sprzętu. Produkt służy do obsługi urządzeń procesowych. Warto dodać, że wszystkie procesy i wybierane opcje są archiwizowane, więc użytkownik może w każdej chwili sprawdzić historię operacji, włączyć funkcję automatycznego wykonywania zadań kalibracyjnych na podstawie wcześniej zapisanych czynności.

Kalibrator umożliwia wykonanie pomiaru Ohm, RTD, mV, mA, częstotliwości oraz impulsów. System posiada trzynaście typów termopar i jedenaście typów czujników RTD (pomiar oraz stymulację można wykonać w tym samym czasie). Co więcej, czujnik temperatury PRT można w każdej chwili bezpiecznie wyjąć i skalibrować. Archiwizowane informacje na temat wcześniejszych pomiarów można bez problemu pobrać lub przesłać na inne urządzenie. Istnieje również możliwość zapisania zrzutu ekranu. Produkt został wyposażony w niewielki akumulator, który po naładowaniu działa około piętnastu godzin. Urządzenie jest objęte trzyletnią gwarancją.

Dodano: 23-11-2021
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://acse.pl/produkt/adt223a-wielofunkcyjne-kalibratory-temperatury-i-sygnalow/ACSE Sp. z o.o.


WWW: https://acse.pl/

Pachońskiego 2A, 31-223 Kraków

Tel: + 48 12 415 05 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy