Opis:

Obrączki stanowią symbol wiecznej miłości oraz oddania drugiej osobie. Nic więc dziwnego, że ich zakup wiąże się z odwiedzaniem wielu jubilerów i przymierzaniem przeróżnych modeli. Obrączki ślubne mają być noszone każdego dnia od momentu złożenia przysięgi małżeńskiej w kościele czy urzędzie stanu cywilnego, dlatego też powinny być wygodne i odpowiednio dopasowane. Rozmiar odgrywa tu kluczowe znaczenie - zbyt szeroki model będzie zsuwać się z palca, co może doprowadzić do zgubienia obrączki. Z kolei zbyt ciasny rozmiar może powodować nawet ból i problemy ze ściągnięciem biżuterii. Właśnie dlatego tak istotne są kilkukrotne przymiarki w salonie.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie?

Obecnie na rynku istnieje tak ogromny wybór obrączek, że wielu narzeczonych ma niemały problem w podjęciu ostatecznej decyzji. Nadal większość osób stawia na tradycję i złote obrączki z delikatnymi zdobieniami oraz grawerem wewnątrz. Równocześnie sporo przyszłych nowożeńców poszukuje dla siebie oryginalnych egzemplarzy. Marka ACLARI Diamonds spełni oczekiwania każdego! Firma prowadzi sklepy stacjonarne mieszczące się w Katowicach, Gdyni, Warszawie czy Wrocławiu oraz proponuje sprzedaż online wraz z błyskawiczną realizacją zamówień. 

W asortymencie sklepu dostępne są obrączki wykonane z żółtego, różowego, białego oraz palladowego złota o różnych próbach. Poza klasyką i minimalistycznym wykończeniem klienci znajdą w ofercie mocno zdobioną biżuterię ślubną, w której wykorzystano diamenty. Na szczególną uwagę zasługuje przystępna cena (od kilkuset do kilku tysięcy złotych). Ponadto jubiler udziela 24-miesięcznej gwarancji na zakup. 

Na stronie jubilera można znaleźć wiele porad dotyczących choćby dopasowania odpowiedniego rozmiaru obrączek. Należy pamiętać, że w przypadku zamówienia biżuterii z grawerem zwrot jest niemożliwy. W razie nietrafienia z rozmiarem, jedynym rozwiązaniem jest wtedy przerobienie obrączki lub obrączek. O szczegóły najlepiej pytać bezpośrednio u pracowników sklepu jubilerskiego.

Dodano: 28-06-2022
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://aclari.pl/obraczkiACLARI DIAMONDS


WWW: https://aclari.pl

Adama Mickiewicza 9, 10-550 Olsztyn

Tel: 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy