Opis:

Zabawki edukacyjne oferowane na stronie internetowej wyprawkowy.pl są doskonałe dla niemowląt. Klienci mogą tu nabyć różnorodne produkty, które ułatwiają zasypianie, działają uspokajająco. Dużą popularnością wśród wielu rodziców cieszą się szumiące przytulanki, które wydają kojące dźwięki przypominające fale morskie, padający deszcz, bijące serce. Dostępne są w różnorodnych wzorach oraz kolorach, są zabawką, która z pewnością przyda się w opiece nad pociechą. 

W asortymencie znaleźć można również karuzele elektryczne z projektorem, które wspomagają rozwój koordynacji wzrokowej i motorycznej młodego człowieka. Wyświetlają gwiazdki i księżyc, ułatwiają zasypianie, wyciszają pociechę. Wyposażone są w zabawki wykonane z miękkiego i bezpiecznego materiału. W asortymencie znajdują się również maty Canpol babies, które z powodzeniem mogą być użytkowane już w pierwszych miesiącach życia maluszka. Umożliwiają komfortową zabawę na podłodze lub w kojcu. Mogą także pełnić funkcję osłony na łóżeczko. Miękkie i przyjemne w dotyku produkty z pewnością zainteresują każdą pociechę. Wiele modeli wyposażonych jest w lusterka, pluszowe zwierzątka, szeleszczące materiały. Zachęcają do chwytania i raczkowania. Świetnie sprawdzą się jako kojec dla malucha. Posiadają kolorowe zabawki na pałąkach, które można odpiąć i zabrać ze sobą na spacer. Wiele z nich wydobywa także dźwięki, co zawdzięczają pozytywkom. Do ich produkcji użyto materiałów, które łatwo jest utrzymać w czystości.

Rodzice znajdą w sklepie również przydatne akcesoria do karmienia i pielęgnacji maluszka. Nożyczki do obcinania paznokci, aspiratory i gruszki do nosa, szczotki do włosów są niezastąpione w codziennej opiece nad niemowlęciem. Nie zabraknie tu także kosmetyków, które posiadają bezpieczny skład. Doskonale pielęgnują skórę pociechy, zapobiegają występowaniu podrażnień. W ofercie dostępne są rożki, kokony, otulacze, pieluszki muślinowe. Można tu zaopatrzyć się w wygodne leżaczki, kojce niemowlęce oraz huśtawki dla najmłodszych. 

Dodano: 10-01-2022
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/maty-372wyprawkowy


WWW: https://wyprawkowy.pl

Słoneczna 37, 95-060 Brzeziny

Tel: 512-667-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy