Opis:

Produkty z tworzyw sztucznych mogą zmieniać swoje właściwości w zależności od zastosowanych w nich modyfikatorów. Firma A. Banach zajmuje się produkcją dodatków do tworzyw sztucznych, w tym między innymi barwników.

W ofercie znajduje się również antystatyk do folii. Jest to rodzaj substancji o wielofunkcyjnym działaniu. Może skutecznie usunąć elektryczność statyczną danej powierzchni i zapobiec wchłanianiu pyłów, polepszyć przetwarzalność i wydajność produkcji oraz klasę produktów. Środek antystatyczny pełni dwie funkcje: poprawia przewodność powierzchniową tworzyw sztucznych i zmniejsza tarcie między materiałami z tworzyw sztucznych a urządzeniami. Antystatyk do folii może sprawić, że produkt zyska odpowiednie właściwości elektroizolacyjne. Dzięki temu kontakt z danym wyrobem jest o wiele bezpieczniejszy. Główne składniki dodatków antystatycznych stanowią aminy i ich pochodne. Modyfikatory do tworzyw sztucznych obejmują również wiele innych składników, w tym między innymi pochłaniacze zapachu i wilgoci. Są to dodatki stosowane szczególnie chętnie w przetwórstwie różnego rodzaju produktów spożywczych. Dzięki nim opakowanie zyskuje właściwości, dzięki którym jedzenie wydaje się o wiele bardziej apetyczne. Ponadto dużym powodzeniem wśród producentów tworzyw sztucznych cieszą się modyfikatory mające zapobiegać procesom utleniania. Materiał staje się bardziej żywotny, zachowując oryginalne właściwości oraz kolorystykę. Producenci modyfikatorów zapewniają także szeroki wybór środków, które chronią przed przyklejaniem się folii oraz ułatwiają otwieranie opakowań wykonanych ze sztucznego materiału.

Wspomniane wcześniej przedsiębiorstwo specjalizuje się także w wytwarzaniu barwników przeznaczonych do zastosowania w produkcji tworzyw sztucznych. Są to wyroby wysokiej jakości, które zapewniają równomierne zabarwienie każdego produktu. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej przedsiębiorstwa. W razie pytań klienci otrzymują profesjonalne doradztwo ze strony pracowników firmy.

Dodano: 20-10-2022
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
https://abanach.pl/dodatki_modyfikujace.htmlA. BANACH


WWW: https://abanach.pl

Zastawna 25, 83-000 Pruszcz Gdański

Tel: 600 004 734

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy