Opis:

Każda kobieta chce pięknie wyglądać i mało która pani zdecyduje się na wyjście z domu bez makijażu. Dlatego wiele z nich wstaje bardzo wcześnie, aby przed wyjściem do pracy zrobić jeszcze make-up. A gdyby tak nie musieć codziennie rano się malować? Zaoszczędzi się w ten sposób dużo czasu, prawda? Właśnie dlatego wiele pań decyduje się na makijaż permanentny. Wszystkie kielczanki, które chcą mieć wykonany taki makijaż, powinny odwiedzić salon Zdonka Permanent Ekspert. Prowadzi go Aleksandra Zdonek, doświadczona linergistka i wieloletni ekspert w branży beauty.

Do wykonania tego rodzaju makijażu polecana kosmetolog używa tylko sprawdzonych preparatów i kosmetyków. Swój salon wyposażyła też w najnowocześniejsze narzędzia. Wszystko po to, aby klientki czuły się tam naprawdę komfortowo i były pewne, że wykonany makijaż będzie:

  • perfekcyjny
  • dopasowany do rysów ich twarzy
  • dopasowany do koloru włosów i karnacji.

Najważniejsze w takim makijażu jest to, aby nie był on przesadzony. Panie powinny zdawać sobie sprawę z tego, że tylko make-up, który wygląda naturalnie, spełni swoje zadanie. Krótko mówiąc, dobry makijaż powinien podkreślić urodę kobiety i wydobyć z niej sedno kobiecości.

To jednak, jak długo utrzyma się makijaż permanentny, zależy od kilku czynników. Olbrzymie znaczenie dla trwałości zabiegu ma wiek i ogólny stan zdrowia naszej skóry Przyjmuje się jednak, że po okresie dwóch lat powinno się odświeżyć makijaż.

Rekomendowany salon urody przygotował specjalne rabaty dla stałych klientek, które chciałyby odświeżyć makijaż. Warto zapoznać się bliżej z tą atrakcyjną ofertą. Aby to zrobić, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową salonu. Istnieje też możliwość zakupu bonu upominkowego. Taki Voucher to świetny pomysł na prezent, np. z okazji rocznicy ślubu czy też urodzin. Voucher można zamówić telefonicznie lub zakup bezprednio w salonie. Każda kobieta będzie zachwycona takim prezentem. Tym bardziej że można go zrealizować nie tylko w Kielcach, ale również w salonie makijażu w Warszawie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 500 230 124.

Dodano: 18-07-2019
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://zdonka.pl/makijaz-permanentny/Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonek


WWW: https://zdonka.pl/

Stefana Żeromskiego 15, 25-369 Kielce

Tel: 500230124

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy