Opis:

Renault Laguna jest modelem, który w Polsce cieszy się nawet teraz dość dużą popularnością. Francuskie modele samochodów są chętnie wybierane do jazdy miejskiej, jednak stan polskich dróg sprawia, że jazda po mieście przypomina co najmniej przeprawę przez dżunglę.

Trzeba przyznać, że francuskie modele aut mają częstsze problemy z tylnym zawieszeniem niż inne. Wynika to zwyczajnie z faktu, że jest ono delikatniejsze. Niemniej, jednak jeśli zauważysz np. skrzypienie, metaliczne odgłosy, to świadczy o tym, że konieczna jest wymiana tylnej belki. Jeśli szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania, wówczas sprawdzi się świetnie profesjonalna regeneracja tylnej belki. W tym wypadku  belka jest demontowana, a części zużyte wymienione na nowe. Całość pokrywana jest powłoką antykorozyjną, co znacząco przedłuża żywotność tylnej belki.

Tylna belka w Renault Laguna, w Citroen Berlingo czy Peugot 206 jest wymieniana dość często. Takie samochody mają jeszcze większy problem z tylnym zawieszeniem, jeśli bywają przeciążone. Nie warto ignorować problemu, jeśli doszło do obniżenia tylnego zawieszenia czy też nastąpił efekt "twardego samochodu". To może oznaczać jedynie, że samochód nie ma amortyzacji i wymaga naprawy.

Renault Laguna jest samochodem, które świetnie sprawdza się w warunkach jazdy w mieście. Jest komfortowy i funkcjonalny, ale z drugiej strony niesie ze sobą ryzyko, że konieczna będzie regeneracja tylnej belki. Przyjmuje się, że wymaga ona naprawy już po 50 tys. kilometrów. Prawdą jednak jest, że ostrożna jazda i unikanie nierówności mogą sprawić, że dystans się ten znacznie wydłuży. W polskich warunkach jednak jest to trudne do wykonania, ponieważ stan dróg pozostawia wiele do życzenia.

Na tylnabelka.com znajdziesz informacje o jednej z firm, która oferuje regenerację tylnych belek. Nie musisz kupować nowej drogiej belki, gdyż możliwa jest regeneracja. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, tym bardziej że można otrzymać 3-letnią gwarancję na zregenerowaną. Z pewnością warto przyjrzeć się stanowi technicznemu pojazdu, jeśli zależy nam na bezpiecznej jeździe.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-laguna/TYLNABELKA.COM


WWW: https://tylnabelka.com/

Westerplatte 55D, 58-100 Świdnica

Tel: 730 970 011

Oceń firmę (5 z 1 głosów)
  • Zakupiłem tylną belkę z tej stronki właśnie do mojej Laguny i jestem mega zadowolony.

  • Użytkownik Krzysztof dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

W Okolicy