Mocno zniszczona, stara kanapa, obite materiałem krzesła po naszych rod"/>


Opis:

Mocno zniszczona, stara kanapa, obite materiałem krzesła po naszych rodzicach albo bardzo wygodne, choć niestety mocno już zniszczone wizualnie fotele. Wiele osób wciąż ma w swoich domach takie właśnie meble, których nierzadko trudno się pozbyć nie tylko przez wgląd na sentyment, ale i na to, że są one po prostu wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu. Ich kompleksowe odnowienie może być doskonałym pomysłem, jeśli tylko skorzystamy z profesjonalnej oferty przygotowanej przez firmę TAPICER 'KA. Ogromne doświadczenie oraz prawdziwa pasja do tej pracy sprawiają, że każda renowacja czy naprawa przynosi zaskakująco dobre efekty wizualne.

Możliwości tych fachowców z Katowic w zakresie usług tapicerskich są bardzo rozbudowane. Przede wszystkim pracują oni z wieloma materiałami obiciowymi, nie tylko ze standardowymi tkaninami, ale także ze skórą oraz oczywiście z ekoskórą. Oferta, z której szczegółami najlepiej zapoznać się po prostu na stronie internetowej tapicer-ka.pl, to między innymi:

  • profesjonalne naprawy uszkodzeń mechanicznych mebli;
  • wymiana zniszczonych obić;
  • kompleksowa renowacja;
  • bezpieczne dla tkanin i skuteczne czyszczenie mebli.

Firma stworzona przez prawdziwych pasjonatów tapicerstwa świadczących swoje usługi w Katowicach to przede wszystkim możliwość indywidualnego dopasowania oferty do własnych potrzeb. Pracownicy zajmą się wykonaniem zlecenia pod indywidualny projekt, wykorzystają wybrane przez Klienta materiały i zaproponują najlepsze w danej sytuacji rozwiązania, dzięki którym każda naprawa lub renowacja będzie prawdziwym sukcesem.

Kompleksowo odnowione, nawet bardzo stare meble, mogą znów cieszyć oczy swoim pięknym wyglądem, stając się bezcenną ozdobą każdego domu. Przywiązanie do szczegółów podczas realizacji prac renowacyjnych to pewność, że jakość naprawy będzie stała na najwyższym poziomie, a to oczywiście przełoży się na wieloletnią wytrzymałość mebli. Z pomocą tych specjalistów można odnowić nawet mocno zniszczone, zdekompletowane już meble. Dzięki dobrze wyposażonym warsztatom firma bez problemu odtworzy poduszki z foteli, skrzynie i wiele innych elementów.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
http://tapicer-ka.pl/TAPICER 'KA Olga Hulbój


WWW: http://tapicer-ka.pl/

Heleny Modrzejewskiej 3, 41-703 Ruda Śląska

Tel: +48 530 375 165

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy