Opis:

Zakup dziecięcych ubranek to bardzo trudne zadanie. Staje się ono jeszcze bardziej skomplikowane, gdy nie kupujemy ich dla własnych dzieci, ale chcemy je komuś podarować. Jeśli więc stoisz właśnie przez takim wyborem i zastanawiasz się, jakie body niemowlęce wybrać na prezent, to ten wpis może pomóc Ci w podjęciu tej decyzji. 
Body dziecięce to bardzo dobry pomysł na prezent dla niemowlaka. Małe dzieci są bardzo ruchliwe i ze względu na ograniczenia związane z brakiem umiejętności chodzenia czy nawet raczkowania muszą ograniczać się do czołgania i wiercenia. W takich sytuacjach zwykłe kaftaniki często podwijają się i odkrywają dziecięcy brzuszek i plecki. W przypadku body niemowlęcych taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca, bo posiadają one specjalne zapięcie w kroku, które to uniemożliwia. 
Przy wyborze odpowiedniego body niemowlęcego na prezent warto kierować się wiekiem dziecka. Istnieją dwa podstawowe typy body niemowlęcych:

  • body klasyczne
  • body kopertowe

Pierwszy rodzaj to najzwyklejsze i najbardziej znane body, zapinane w kroku i zakładane przez głowę. Mogą posiadać krótkie lub długie rękawy, które można stosować na różne pory roku i zakładać samodzielnie lub pod inne ubranka, aby zapewnić dziecku odpowiednią ilość ciepła. Ze względu na to, że tego typu body należy założyć dziecku przez głowę, nadają się one dla nieco starszych dzieci. 
Dla noworodków i niemowlaków lepsze będą body kopertowe. Nie trzeba ich zakładać dziecku przez głowę, bo posiadają zapięcie kopertowe z przodu, takie samo jak przy kaftanikach. Zakłada się je jak kimono, co znacznie upraszcza proces ubierania małego dziecka. Dlatego, jeśli szukasz prezentu dla noworodka, to wybierz body kopertowe. W przypadku nieco większego dziecka możesz zdecydować się na body klasyczne. 
Dobrej jakości body niemowlęce znajdziesz w sklepie SzipSzop. Kupisz tam zarówno body kopertowe, jak i klasyczne. Odwiedź stronę szipszop.pl i zamów śliczne body na prezent dla maluszka. Na pewno okażą się bardzo praktyczne i ucieszą zarówno małego brzdąca, jak i jego rodziców. 

Dodano: 14-11-2018
Autor: Bartek Urbański
Źródło:
https://www.szipszop.pl/blog/index.php/2017/11/13/jakie-body-niemowlece-wybrac-na-prezent/SzipSzop.pl


WWW: https://www.szipszop.pl/

Smoleńska 15, 80-058 Gdańsk

Tel: 58 742-22-86

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
  • Nigdy nie kupujcie ubranek dziecięcych w ciemno! Zawsze spytajcie przed zakupem o rozmiar bo co za pożytek z takiego prezentu jak zakupione ubranko okaże się za małe? Jeśli za duże to jeszcze pół biedy :)

  • Użytkownik Magda dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

W Okolicy