Opis:

Orientalne masaże stają się coraz bardziej popularne. Techniki odprężenia rodem z Hawajów można spotkać również w Polsce. Dlaczego tak się dzieje? Jakie zabiegi są inspirowane tym dalekim światem? Pracownicy Sattva SPA chętnie udzielają odpowiedzi na te pytania.

Ludzie chcą wypoczywać nie tylko na wakacjach. Żyjemy w czasach, gdzie nieustannie doświadcza się dużej prędkości, natłoku bodźców, pracy i obowiązków. Bardzo źle działa to zarówno na psychikę, jak i na ciało. Skóra staje się mniej jędrna, gromadzi przyspieszające starzenie toksyny. Dobrze jest choć na chwilę wyrwać się z tego stresu i po prostu odpocząć. Okazuje się, że jednym z najbardziej lubianych miejsc na relaks jest właśnie SPA. Wystarczy zobaczyć ile osób zgłasza się na masaż lomi lomi w Białystoku!

Lomi lomi to masaż relaksacyjno-leczniczy, pochodzący prosto z Hawajów. Wykonują go przeszkoleni masażyści, którzy mają duże doświadczenie i są dobrze obeznani w tej egzotycznej technice. W dużym skrócie polega na wykonywaniu masażu przedramionami. Najpierw ruchy są spokojne i powolne, później zabieg nabiera większej dynamiki. Taki masaż pozwala między innymi na:

  • rozluźnienie mięśni, a co za tym idzie, pozbycia się napięcia i bólu, który często mu towarzyszy,
  • widoczną poprawę kondycji skóry, która staje się gładsza, bardziej elastyczna i ujędrniona,
  • odzyskanie utraconej energii i zebranie sił do dalszej pracy,
  • ukojenie ciała i umysłu,
  • zanurzenie się w atmosferze luksusu i spokoju.

Co najważniejsze, nie trzeba jechać na Hawaje, aby móc skorzystać z dobrodziejstwa masażu Lomi Lomi. Przy okazji warto zapoznać się z innymi rodzajami masaży, które mają podobne działanie, lecz przynoszą inne wrażenia i odczucia. W trakcie zabiegu każdy klient czuje się wyjątkowo i wie, że to chwila tylko i wyłącznie dla niego. Opisy technik masażystów i zabiegów dostępnych w SPA można znaleźć na stronie internetowej pod adresem sattvaspa.pl. Gabinety kosmetyczne są również dużą pomocą w dbaniu o swoją sylwetkę i zachowaniu odpowiedniej sylwetki.

Dodano: 16-11-2018
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
http://sattvaspa.pl/masaze/orientalne/masaz-lomi-lomi/Sattva Oriental Massage Beauty Adrianna Butkiewicz


WWW: http://sattvaspa.pl/

Pułaskiego 62, 15-337 Białystok

Tel: 507 100 653

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy