Opis:

Jesteś sportowcem? Jeździsz na rowerze, pływasz, a może ćwiczysz sztuki walki? A może należysz do osób, które zmagają się z bólami kręgosłupa i Twoje codzienne życie staje się udręką? Sportowcy są dużo częściej narażeni na urazy, zwichnięcia i kontuzje niż osoba, która sportu nie uprawia. Bóle kręgosłupa natomiast to choroba XXI wieku, która dotyka osób mało aktywnych fizycznie. Zwyrodnienia, bóle kręgosłupa, rwy kulszowe lub udowe oraz wiele innych dolegliwości sprawiają ból, a wykonywanie codziennych czynności staje się utrudnione. Co zrobić w takiej sytuacji? Zarówno w sytuacji pierwszej, jak i drugiej niezastąpiona jest odpowiednia rehabilitacja. Dzięki niej sportowcy mogą wrócić szybciej do pełnej sprawności fizycznej, a osoby zmagające się z bólami krzyża mogą wreszcie poczuć wyczekiwaną ulgę.

Rehabilitacja w Warszawie wykonywana jest w gabinecie Rehatrainers. Fizjoterapeuci specjalizują się w leczeniu dolegliwości z zakresu ortopedii oraz rehabilitacji sportowej. Pacjenci mogą skorzystać z:

  • terapii manualnej wg. Szkoły IAOM,
  • terapii mięśniowo – powięziowej tkanek miękkich,
  • suchego igłowania oraz z
  • medycznego treningu terapeutycznego, który łączy w sobie fizjoterapię i trening.

Rehabilitacja zarówno po urazach sportowych, jak i w dolegliwościach bólowych kręgosłupa szybko pomaga wrócić do zdrowia i sprawności. Wdrożenie odpowiednich terapii oraz odpowiednie rozpoznanie przyczyny dolegliwości jest kluczową kwestią, jeśli chodzi o 100% powrót do zdrowia. Czas powrotu do danej aktywności zależy od rodzaju kontuzji, ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz od rodzaju wdrożonej terapii. Czasami pierwsze efekty oraz ulgę można odczuć już po pierwszym zabiegu. Rehabilitacja dopasowana jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta.

Jeśli więc poszukujesz wykwalifikowanego i profesjonalnego fizjoterapeuty i chcesz trafić w dobre ręce specjalisty, zapoznaj się z ofertą gabinetu. Więcej informacji oraz listę zabiegów znajdziesz na stronie rehatrainers.pl. Odpowiednie rehabilitacja może zdziałać cuda, a  Ty znowu będziesz mógł cieszyć się pełną sprawnością.

Dodano: 15-03-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
http://www.rehatrainers.pl/Rehatrainers


WWW: http://www.rehatrainers.pl/

Ciszewszkiego 15, 02-777 Warszawa

Tel: 782 155 962

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy