Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Polacy uwielbiają słodkośc"/>


Opis:

Statystyki nie pozostawiają wątpliwości. Polacy uwielbiają słodkości. Przeciętny Kowalski zjada ponad cztery kilogramy łakoci rocznie. Przywołany fakt z pewnością nie cieszy zbytnio dietetyków i lekarzy, ale za to przedsiębiorcy zyskują sporo powodów do radości. I nie chodzi wyłącznie o właścicieli cukierni czy sklepów z artykułami spożywczymi. Na wspomnianej słabości coraz częściej i chętniej korzystają również przedstawiciele innych branż niezwiązanych z produkcją czy dystrybucją żywności. Nasuwa się pytanie: skąd takie zainteresowanie?

Odpowiedź jest prosta. Cukierki, lizaki, czekoladki, żelki, miętówki stanowią świetny nośnik reklamy. Krówki w fantazyjnym opakowaniu z logiem bądź ciekawym sloganem potrafią zdziałać więcej niż wszystkie formy tradycyjnej promocji razem wzięte (takie jak na przykład ulotki, foldery, broszury, plakaty, banery, spoty radiowe czy telewizyjne). Na czym polega ich przewaga? Słodkie, spersonalizowane gadżety wciąż są relatywną nowością na rynku marketingowym. Nie zdążyły się jeszcze opatrzyć ani znudzić. Ale nie tylko dlatego warto w nie zainwestować.  Opisywane rozwiązania mają szereg innych atutów:

 

· nie zabierają zbyt wiele miejsca;

· można je wszędzie ze sobą zabrać (na targi, konferencję, imprezę biznesową lub spotkanie z potencjalnym usługobiorcą);

· wywołują mnóstwo ciepłych emocji i skojarzeń (przywodzą na myśl beztroskie czasy dzieciństwa);

· trafiają w gusta wielu różnych grup społecznych i wiekowych (studentów, nastolatków, dorosłych, kobiet, mężczyzn, etc.);

· dzięki nim klienci szybciej zaczynają identyfikować się z daną marką (łatwiej zapamiętują jej logo);

· pomagają w budowaniu trwałych, pozytywnych relacji z odbiorcami;

· nie generują dużych kosztów.

 

Pyszne, pomysłowe, a jednocześnie niezwykle efektowne słodycze reklamowe dla firm oferuje przedsiębiorstwo Słodycze Promocyjne z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Realizuje wszystkie, nawet najbardziej niekonwencjonalne zamówienia. Do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Dodano: 24-04-2019
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
http://slodyczepromocyjne.pl/slodycze-reklamowe/PHU ARPT Rafał Zawada


WWW: http://slodyczepromocyjne.pl/

Sienna 17H, 05-827 Grodzisk Mazowiecki

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy