Opis:

Chyba każda osoba ma w swoim domu lub w firmie przedmioty, których już nie używa, ale jednocześnie szkoda jest je wyrzucić, gdyż ma się do nich sentyment albo zwyczajnie są to rzeczy do użytku sezonowego. Bardzo często takie skarby zabierają bezcenną przestrzeń użytkową mieszkania lub biura, a jednocześnie piętrzące się kartony czy torby nie wyglądają estetycznie i odstraszają gości. Najlepszym rozwiązaniem dla osób będących w takiej sytuacji, jest wynajęcie kontenera, w którym bez problemu można zmieścić wszystkie niepotrzebnie zalegające w pomieszczeniu przedmioty.

Firma MINIMAG - kontenery, oferuje wszystkim osobom posiadającym sentyment do przedmiotów, indywidualny magazyn do wynajęcia na osobiste rzeczy w okolicach Warszawy. Jest to świetna inicjatywa dla mieszkańców województwa mazowieckiego i nie tylko. Przed podpisaniem umowy można bez problemu obejrzeć oferowane kontenery i wybrać taki, który będzie wystarczający na pomieszczenie nadprogramowych rzeczy z mieszkania. Do wyboru są aż 4 boksy, które różnią się między sobą długością. Najdłuższy ma aż 12 metrów długości, a najkrótszy 3 metry. Pomiędzy nimi są jeszcze 9-metrowe i 6-metrowe pomieszczenia do najmu. 

Posiadając takie dodatkowe miejsce na przedmioty, nie trzeba się o nie w ogóle martwić, gdyż cały plac, na którym znajdują się kontenery, jest stale monitorowany i chroniony. Dodatkowo przy podpisywaniu umowy, najemca dostaje indywidualne kłódki i klucze do nich, a mimo to każdy boks jeszcze posiada swój własny system alarmowy. Kolejnym zabezpieczeniem jest fakt, iż na teren firmy mogą wjechać jedynie osoby posiadające specjalny numer telefonu, na który dzwoni się, aby brama automatycznie się otworzyła. Nie ma więc możliwości, że niepowołana czy też nieupoważniona osoba wjechałaby na obiekt.

Kolejnym atutem posiadania dodatkowej przestrzeni do przechowywania jest idea samoobsługi, dzięki czemu dostęp do rzeczy jest możliwy przez całą dobę, jak również w święta lub dni ustawowo wolne od pracy. Daje do bardzo duży komfort psychiczny, bo przecież każdemu z nas raz na jakiś czas zdarzy się czegoś zapomnieć, dlatego też zawsze można przyjechać i wziąć potrzebną w danej chwili rzecz.  

Dodano: 12-07-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
http://minimagkontenery.com/MINIMAG kontenery


WWW: http://minimagkontenery.com/

Aleja Katowicka 5, 05-830 Nadarzyn

Tel: 887 403 403

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy