Opis:

Wiele Twoich koleżanek poleca odwiedzanie sklepów internetowych, zaś Ty nigdy nie spotkałaś się z tą formą zakupów? Warto zmienić przyzwyczajenia, lecz sprawa często nie jest taka prosta. Osoby, które nigdy nie korzystały ze sklepów internetowych, często mają obawy dotyczące uczciwości sprzedawców prowadzących sklepy online. Twoje obawy dotyczą tego, iż towar będzie niezgodny z opisem, lub w ogóle go nie dostaniesz? Obawiasz się oszustwa lub tego, że nie będziesz potrafiła dobrać odpowiedniego rozmiaru ubrania? Wolisz bowiem przymierzyć ubranie, zanim je kupisz? Strona internetowa kafrim.pl rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości w tej kwestii.

Kafrim to hurtownia odzieżowa online która udowadnia, że zakupy w internecie są nie tylko bardzo wygodne, szybsze, często również tańsze. Taka forma zakupów jest jak najbardziej bezpieczna, pod warunkiem, że wybierzemy wiarygodny sklep, któremu warto zaufać. Wchodząc na stronę hurtowni, poznajesz przede wszystkim:

  • wszystkie zasady, na których zbudowany jest sklep internetowy. Dowiesz się wszystkiego na temat dostawy, kosztów, płatności, asortymentu. Warto wiedzieć, iż hurtownia zakłada darmową wysyłkę po przekroczeniu określonej kwoty zakupów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, obsługa sklepu pozostaje do Twojej dyspozycji, więc nie musisz się także obawiać braku fachowego doradztwa. Tutaj wszystko masz pod ręką - na jednej stronie internetowej;
  • zasady odnośnie reklamacji towaru. Hurtownia zobowiązuje się bowiem, iż wszystkie towary muszą być zgodne z założeniami, opisem i nie powinny spotykać się z niezadowoleniem klientów. Jeśli tak się zdarzy, firma nie robi żadnych problemów. Hurtownia oddaje Ci wówczas do dyspozycji formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego możesz zgłosić wszelkie uwagi, a także skorzystać z możliwości wymiany zamówionego przez Ciebie towaru na inny, podobny;
  • jak dobierać rozmiar ubrania. Na stronie hurtowni masz dostęp do obrazków, które w sposób wyraźny i zrozumiały pokazują Ci, jak dobrać odpowiedni rozmiar, jeśli chodzi o spodnie, bluzki, czy też spódniczki.
Dodano: 14-11-2018
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
http://kafrim.pl/Marzena Kudrzycka Kafrim


WWW: http://kafrim.pl/

Metalowców 9, 54-156 Wrocław

Tel: 698508737

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy