Każda dziewczyna marzy o pięknym ślubie, który na zawsze pozost"/>


Opis:

Każda dziewczyna marzy o pięknym ślubie, który na zawsze pozostanie w pamięci jej i wszystkich, którzy brali udział w tej uroczystości. Jednak nawet najpiękniejsza suknia ślubna nie będzie wyglądała dostatecznie okazale, jeśli na uroczystości zabraknie odpowiednich dekoracji kwiatowych. To one stanowią przysłowiową kropkę nad „i” i nie może ich na takiej uroczystości zabraknąć.

Dla wszystkich par, które chcą powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, piękne dekoracje kościoła w Łodzi wykona kwiaciarnia Kwiatem Malowane, która ma ogromne doświadczenie w tej branży. Dysponuje kreatywnymi florystami, którzy po rozmowie z młodymi zorientują się, jakie są ich wymagania, jakie będą ich stroje i dopiero wtedy przedstawią swoje propozycje dekoracji. Warto zdać się na ich wiedzę i doświadczenie, gdyż gwarantuje to, że dekoracje będą pełne smaku i elegancji.

Kwiaciarnia Kwiatem Malowane cały rok dysponuje pięknymi kwiatami od polskich i zagranicznych dostawców. Najczęściej wybiera się do dekoracji kwiaty sezonowe, które podkreślą znaczenie pory, w jakiej odbywa się ślub. Dekoracje, poza strojami młodych, zależą także od charakteru wnętrza kościoła. Jeśli jest ono chłodne i ciemne warto połączyć kwiaty ze świecami, które to wnętrze nieco ocieplą. Bardzo ładnie wyglądają kwiaty w połączeniu z tkaniną muślinową, miękko spływającą w dół. Jeśli panna młoda życzy sobie drogę usłaną do ołtarza płatkami kwiatów, będzie ją miała. Aranżacji może być mnóstwo w zależności od preferencji młodej pary i każde z ich marzeń z pewnością zostanie spełnione.

Niektóre pary lubią skromne, lecz eleganckie dekoracje, inne wybierają równie eleganckie, aczkolwiek bogatsze. Liczy się tutaj nie tylko gust, ale i zasobność portfela młodych, gdyż jak wiadomo, kwiaty bywają w różnych cenach. Inny będzie koszt dekoracji z sezonowego bzu, a inny z orchidei, które trzeba sprowadzać z zagranicy. Niemniej jednak kwiaciarnia stara się, aby każda para miała wymarzone dekoracje w dobrej cenie. Jeśli więc zbliża się TEN dzień, a Ty jeszcze nie wiesz, jak będzie wyglądał kościół, zgłoś się na stronę kwiatemmalowane.pl, a specjaliści z kwiaciarni stworzą Ci dekoracje Twoich marzeń.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
http://kwiatemmalowane.pl/florystyka-slubna/dekoracja-kosciola/
http://www.slubnaglowie.pl/inspiracje/artykul/slubne-dekoracje-kosciola
http://niebalaganka.pl/dekoracje-kosciola-na-slub/

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”


WWW: http://kwiatemmalowane.pl

Czarnkowska 2, 91-013 Łódź

Tel: +48 42 67 01 444

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
  • Ja brałam ślub w sierpniu i kościół był udekorowany słonecznikami. Kwiaciarnia "Kwiatem Malowane" stanęła na wysokości zadania.

  • Użytkownik Wiktoria Czarnecka dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

W Okolicy