Opis:

Problem z wilgocią może mieć wiele przyczyn, wśród których najczęściej wymienia się:

  • błędy konstrukcyjne i wykonawcze w trakcie powstawania budynków,
  • brak dostatecznej wentylacji pomieszczeń, szczególnie w sezonie grzewczym, podczas suszenia, prania czy gotowania,
  • brak reakcji na występowanie śladów pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów,
  • zbyt duży poziom wilgoci powietrza i niestosowanie osuszaczy,
  • brak odpowiedniego przepływu powietrza w efekcie wstawienia plastikowych okien.

Skutkiem rozwoju pleśni, grzybów i drobnoustrojów na ścianach, w piwnicach i przy fundamentach jest nie tylko obniżenie walorów estetycznych budynku, ale przede wszystkim skażenie powietrza niebezpiecznymi związkami chemicznymi, które w dłuższej perspektywie wpływają na jakość życia i stan zdrowia domowników.

Na szczęście istnieją skuteczne sposoby walki z wilgocią, które nie wymagają wyburzania murów czy zaawansowanych działań remontowanych. Iniekcja preparatów chemicznych zwalczających pleśń bezpośrednio do ściany nie tylko likwiduje aktualny problem, ale i zapobiega jego występowaniu w przyszłości. Zablokowanie niewielkich kanalików, którymi wilgoć przedostaje się przez mur i powoduje zagrzybienie, jest najlepszym krokiem do rozwiązania kłopotu ze szkodliwymi drobnoustrojami i nieestetycznymi wykwitami na ścianach czy sufitach.

Dzięki preparatom, które sprzedaje i stosuje w trakcie serwisów firma ISOLIT Piotr Ulfig, można w szybki i niemal nieinwazyjny sposób pozbyć się wilgoci zatruwającej życie (dosłownie i w przenośni). Nowoczesne, skuteczne i dostępne w korzystnych cenach, gwarantują szybki efekt bez skutków ubocznych. Metoda iniekcji z wykorzystaniem środków dostępnych na Isolit.pl wielokrotnie sprawdziła się nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w takich obiektach jak kościoły, muzea, obiekty akademickie, przemysłowe czy biurowe.

Osoby zainteresowane jak najszybszym pozbyciem się szkodliwych grzybów ze ścian, a także ochroną murów przed ponownym działaniem wilgoci mogą skorzystać z nowoczesnej i wygodnej formy wstrzykiwania preparatów chemicznych bezpośrednio w ściany.

Dodano: 01-02-2019
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
http://www.isolit.pl/ISOLIT Piotr Ulfig


WWW: http://www.isolit.pl/

1 Sierpnia 24, 37-450 Stalowa Wola

Tel: (015) 842 08 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy