Opis:

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym stykają się dwie potrzeby – praktyczna oraz estetyczna. Ich pogodzenie jest kwestią dobrego projektu oraz perfekcyjnego wykonania mebli. Ze względu na role, jakie pełni kuchnia, priorytetem jest urządzenie jej w sposób funkcjonalny i ergonomiczny. Meble kuchenne z dobrze przemyślanymi systemami półek i szuflad służą zazwyczaj na długie lata – ważna jest zatem ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć oraz komfort użytkowania. Gotowanie wymaga dodatkowo odpowiedniej powierzchni blatów roboczych oraz miejsca do przechowywania żywności i dodatków kuchennych – należy je uwzględnić już na etapie projektu. Całość układu musi być dobrze skonfigurowana i ułatwiać wykonywanie czynności składowych zawierających się w przyrządzaniu posiłków. W tworzeniu kuchni o takich walorach specjalizuje się pracownia stolarska INTC. To firma z Rzeszowa produkująca zabudowy kuchenne na wymiar.

Projektowanie na wymiar służy maksymalnemu wykorzystaniu dostępnej powierzchni mieszkalnej. Stanowi również precyzyjną odpowiedź na potrzeby funkcjonalne i estetyczne klienta. Bogaty wybór konfiguracji konstrukcyjnych, rodzajów drewna, oklein i ich palet kolorystycznych, jak również samych dodatków pozwala na wykreowanie wnętrza o unikatowych cechach stylistycznych i spersonalizowanej użyteczności. W efekcie powstaje unikatowe rozwiązanie aranżacyjne, będące ekspresją wymagań i preferencji inwestora. Zgodnie z jego wizjami projektowymi konwencja estetyczna mebli może nawiązywać do designu nowoczesnego lub tradycyjnych stylistyk, łączyć materiały, bądź skupiać się na jednej fakturze i barwie.

Firma korzysta wyłącznie z materiałów sygnowanych przez renomowanych producentów, ma nowoczesne zaplecze technologiczne i zatrudnia doświadczonych specjalistów. Kontrola jakości odbywa się na każdym etapie realizacji – od pomiaru po montaż. Producent zabudowy kuchennej dba również o terminowość zleceń, stosuje uczciwe cenniki oraz służy poradami aranżacyjno-wykonawczymi. W rezultacie kuchnia ma charakter praktyczny i reprezentacyjny.

Dodano: 25-03-2019
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
http://intc.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/INTC PRACOWNIA STOLARSKA


WWW: http://intc.pl/

Krzemienica 553, 37-127 Krzemienica

Tel: +48 608 762 691

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy