Opis:

Świat nieustannie pędzi do przodu. Postęp dokonuje się na naszych oczach. Pojawiają się nowe technologie, wynalazki czy idee. Mają ułatwiać nam życie i czynić je zdrowszym. Ale czy tak jest w istocie? Okazuje się, że niekoniecznie. Tryb życia współczesnego człowieka sprzyja bowiem powstawaniu różnego rodzaju chorób i dolegliwości. Wiele godzin spędzonych za biurkiem czy kierownicą samochodu, codzienne wdychanie smogu, ciągła bieganina i stres kładą się cieniem jego kondycji, zarówno psychicznej jak i fizycznej.

 

Na efekty nie trzeba długo czekać. Chroniczne bóle kręgosłupa, reumatyzm, wrzody, zwyrodnienia stawów, anemia, nerwice, reakcje alergiczne, uzależnienia – wyliczać można bardzo długo. Powstaje pytanie: jak uporać się ze wspomnianymi problemami? Niestety często medycyna konwencjonalna pozostaje wobec nich bezradna. Kiedy tradycyjne metody terapii zawodzą, warto zdecydować się na leczenie biorezonansem. Zastanawiacie się, na czym ono polega? Wbrew pozorom opiera się na bardzo prostych zasadach? Jakich? Za chwilę się przekonacie.

 

Organizm człowieka wytwarza drgania elektromagnetyczne. Możemy je podzielić na fizjologiczne oraz patologiczne. Pierwsze służą regulacji i kontroli reakcji chemicznych zachodzących w obrębie tkanek i narządów, drugie natomiast – powstają w momencie, gdy do ustroju przedostają się czynniki chorobotwórcze takie jak na przykład: pasożyty, bakterie, alergeny, toksyczne substancje, etc, Do głównych „zadań” biorezonansu należy więc wykrycie oscylacji zakłócających prawidłowe funkcjonowanie pacjenta i przekształcenie ich, w taki sposób, by przestały stanowić zagrożenie. Brzmi jak magia, ale – co pokazuje praktyka – przynosi zaskakująco dobre efekty.

 

Propagowaniem idei leczenia biorezonansem zajmuje się Centrum Innowacyjnych (Intelektualnych) Systemów Medycznych „Imedis”. Podejmowane przez ośrodek działania obejmują również: prowadzenie szkoleń, produkowanie i dystrybucję odpowiedniego sprzętu medycznego czy wreszcie udzielanie wsparcia metodologicznego.

Dodano: 26-09-2018
Autor: Franciszek Zakrzewski
Źródło:
http://imedis.pl/metody/leczenie-biorezonansemImedis


WWW: http://imedis.pl/

3 Maja 22/1 , 40-097 Katowice

Tel: 32 781-80-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
  • Miałem problemy z bólami kręgosłupa i nic mi nie pomagało. Ile można truć się silnymi lekami przeciwbólowymi? Udałem się na biorezonans do Imedis z mieszanymi uczuciami, jednak już po pierwszej sesji poczułem ulgę. Teraz patrzę w przyszłość z większym spokojem. Zobaczymy jak będę się czuł po skończeniu terapii.

  • Użytkownik Bruno Borkowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5

W Okolicy