Opis:

Magento to znana i wysoko oceniana platforma e-commerce. Wykorzystywana jest w prowadzeniu firmy nierentownej, zwłaszcza w sklepach internetowych o dużym lub średnim zasięgu. Każda firma przy posiadaniu dużej ilości klientów i dużej liczby produktów potrzebuje wdrożenia szybkich, niezawodnych i kompleksowych działań. Skuteczne zarządzanie sprzedażą jest najważniejszym elementem w prowadzeniu działalności. Oprogramowanie sprzedażowe, aby odznaczało się funkcjonalnością, musi być wyposażone w funkcje:

  • obsługiwanie faktur,
  • realizacja wysyłek,
  • przyjmowanie zleceń,
  • zarządzanie magazynem.

To tylko niektóre i podstawowe funkcje, które powinno spełniać oprogramowanie sprzedażowe.

Oprogramowanie oferowane przez firmę IDEA pomaga uzyskać kontrolę nad systemem administracji w Twojej firmie. Integracja z Magento sprawia, że szybciej, łatwiej oraz efektywniej można zarządzać własnym przedsiębiorstwem, które świadczy usługi handlu online. Dedykowany system IDEA ERP daje posiadaczom sklepów internetowych zbudowanych w parciu o platformę Magento możliwość pełnej integracji i dodatkowych narzędzi w zakresie zarządzania sklepem online. Sprzedaż powinna być efektywna i satysfakcjonująca zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupującego. Kluczową rolą jest usprawnienie całego procesu zarządzania sprzedażą. Można to uzyskać dzięki pełnej integracji sklepu z platformą sprzedażową.

Jeśli należysz do przedsiębiorców, którzy cenią sobie proste i skuteczne rozwiązania, zapoznaj się z ofertą firmy IDEA ERP. Dedykowane oprogramowanie powstało z myślą o osobach, które stawiają na dynamiczny rozwój, dbają o klienta i dążą do pełnej optymalizacji biznesowych działań. Zamawiając system, możesz cieszyć się niezależnością, rozwojem i wysokim komfortem w  swojej codziennej pracy.

Integracja z platformą Magento daje nie tylko możliwość optymalizacji procesu zarządzania sprzedażą, a także śledzenia wszystkich informacji o zamówieniu w jednym dużym oknie, natychmiastowej rejestracji płatności, łatwiejszej komunikacji z klientem, generowania dokumentów na magazyn, automatycznego parowania produktów sklepowych z magazynem oraz wiele innych. Wszystkich najważniejszych informacji możesz dowiedzieć się na stronie ideaerp.pl.

Dodano: 01-03-2019
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://www.ideaerp.pl/integracja-magento/
http://pomoc.salesmanago.pl/integracja-salesmanago-z-platforma-magento/
https://www.globkurier.pl/przesylki-info/integracja-magento.html

IDEAerp


WWW: https://www.ideaerp.pl/

Kasztanowa 57, 85-605 Bydgoszcz

Tel: +48 52 521 11 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy