Ponad 20 lat doświadczenia w branży i bogata oferta produktów, u"/>
Opis:

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i bogata oferta produktów, ułatwiających prezentację wizualną, czy to w szkole, czy to w biurze, to to, co wyróżnia firmę Arte-Bis. Jej specjalnością jest produkcja i dystrybucja tablic magnetyczo-suchościeralnych oraz gablot szklanych. Tablica suchościeralna przyda się nie tylko do biura, klientami firmy są także:

  • szkoły
  • uczelnie
  • przedszkola
  • urzędy
  • i wiele innych firm oraz instytucji.

Wśród najchętniej kupowanych i polecanych produktów jest tablica magnetyczno-suchościeralna TS-AK z możliwością przymocowywania do niej zapisanych karteczek za pomocą magnesów, czy też tablica korkowa w drewnianej ramie.

Taką tablicę można bardzo łatwo przytwierdzić do ściany, do każdego zestawu jest dołączona instrukcja, która pozwala na szybki montaż. Poza samą tablicą, zestaw zawiera także półkę na przybory tablicowe, magnesy i markery.

Warto nadmienić, że rekomendowana firma na tego typu produkty udziela dwa lata gwarancji i aż dziesięć lat gwarancji na samą powierzchnię użytkową tablicy.

Polecane produkty posiadają odpowiednie atesty, dopuszczające je do użytku w placówkach oświatowych oraz potwierdzające, że są to produkty w stu procentach bezpieczny dla najmłodszych, a także dla środowiska naturalnego. Gwarantuje to zarówno rekomendowana firma, jak i niemiecki producent blach, które to blachy stanowią główną powierzchnię użytkową tablic megnetyczno-ścieralnych i kredowych.

Polecana tablica jest bardzo funkcjonalna i sposób jej wykorzystania w dużej mierze zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Wybierz tylko odpowiedni wymiar interesującej Cię tablicy, w katalogu są tablice o wymiarach od 30x40 cm, aż do 120x200 cm i korzystaj z niej, jak tylko chcesz, czy to w domu, czy to w biurze. Jeśli zaś w firmowym katalogu nie znajdziesz tablicy o odpowiednich gabarytach, nic nie szkodzi, rekomendowana firma świadczy też usługi robienia tablic na wymiar.

Na stronie internetowej artebis.com.pl możesz zobaczyć firmowe realizacje na wykonanie różnych tablic, gablot ogłoszeniowych i wystawowych.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://artebis.com.pl/kategoria-produktu/tablice/tablice-magnetyczno-suchoscieralne/F.P.H.U. "Arte-bis" Wiesław Mońka


WWW: https://artebis.com.pl/

Główna 160, 42-160 Krzepice

Tel: 34 318 64 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy