Opis:

W poszukiwaniu dobrego biura tłumaczeń, warto posiłkować się internetem. Jest to nieoceniona skarbnica wiedzy i informacji. W przypadku przekładów dokumentów i tekstów, można zapoznać się  z tym, co oferuje biuro Atrans. Jego strona internetowa, atrans-tlumaczenia.com.pl, zawiera wszystkie informacje na temat tego, w jaki sposób pracuje i funkcjonuje tłumacz przysięgły języka angielskiego w Bielsku Białej. 

Do biura mogą zgłaszać się zarówno klienci indywidualni, mający do przetłumaczenia pojedyncze, konkretne dokumenty, jak i duże firmy i przedsiębiorstwa, które interesuje intensywna i długofalowa współpraca. W tym przypadku, osiągalne są bardzo korzystne rabaty, jako forma wynagrodzenia za lojalność i zaufanie.

Aby poznać orientacyjne koszta, jakie trzeba będzie ponieść za zlecenie, można skorzystać z bardzo ciekawej propozycji. Firma oferuje bowiem darmową i ekspresową wycenę. Można wysłać dany tekst na wskazany adres mailowy i oczekiwać wstępnego podania ceny w przeciągu jednej godziny.

W momencie, gdy decyzja o powierzeniu tłumaczeń tej właśnie firmie zapadnie, należy dostarczyć tłumaczowi niezbędne dokumenty. Aby wszystko odbywało się sprawnie i w miarę możliwości szybko, w grę wchodzi wysłanie plików na wskazany adres mailowy.

Indywidualna wycena świadczonych usług daje możliwość negocjacji cen, co jest szczególnie korzystne w przypadku dużych firm, zlecających rozbudowane tłumaczenia. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, co jest bardzo dużą zaletą biura.

Do tłumaczenia można przekazywać dokumenty każdego rodzaju. Zarówno te nieformalne, jak i pisma urzędowe. Specjaliści doskonale radzą sobie z przekładami dokumentów sądowych, umów o pracę, dokumentów należących do pojazdów. Możliwe są także tłumaczenia aktów urodzeń, zgonów czy też dokumentów, poświadczających zawarcie związku małżeńskiego. 

Wszystkie tłumaczenia wykonywane są w oparciu o przepisy prawa, oraz wszelkie obowiązujące normy i wymogi. Dokumenty po przekładzie, mają taką samą ważność i moc jak ich obcojęzyczne odpowiedniki.

 

Dodano: 03-02-2019
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/tlumaczenia-przysiegle.htmlBiuro tłumaczeń ATRANS


WWW: http://www.atrans-tlumaczenia.com.pl/

Na Oklu 16, 34-300 Żywiec / k. Bielsko Biała

Tel: +48 692 449 323

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy