Opis:

Planujesz wydruk notesów reklamowych i zależy Ci na jak najlepszej jakości? Aby wszystko poszło tak jak trzeba, musisz kontrolować cały proces i zaufać najlepszym grafikom. Pracownicy studia Akcygraf zauważają jak wiele kwestii wpływa na ostateczny efekt przygotowania notesu.

Wszystko można podzielić na kilka, szkicowych etapów:

  1. Wybór studia graficznego.
  2. Indywidualna konsultacja.
  3. Przygotowanie projektu.
  4. Realizacja projektu.

Każdy element jest ważny. Ze złym studiem graficznym, mimo chęci, nie zajdzie się daleko. Ważny jest dostęp do doświadczonej kadry specjalistów i nowoczesnego sprzętu. W czasie indywidualnej konsultacji przedstawia się swoje wizje i potrzeby, które warto przemyśleć nieco wcześniej. Jaki jest cel notesów? Czy mają służyć do uniwersalnej promocji, czy uczczenia pewnej określonej okazji? W jakim budżecie ma zmieścić się zlecenie i jaka jest preferowana ilość produktu? Ceny wydruku zależą od rodzaju notesu i wielkości zamówienia. Dobrą informacją dla wielu przedsiębiorców jest fakt, że każdy znajdzie coś w założonym przez siebie koszcie - nawet jeżeli jest ograniczony.

Projekt najczęściej koncentruje się na nazwie firmy i logo. Możliwości są jednak nieograniczone i w razie potrzeby, można pobawić się konwencją. Notesy są też przygotowane w rozmaitych kolorach, co pozwala na lepsze uzyskiwanie kontrastów. Przykładowe odcienie i rozmiary produktów można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem studio.akcygraf.pl. Warto na bieżąco kontrolować projekt i wprowadzać zmiany. Gdy jakiś element nie odpowiada wizji, zawsze można go przepracować. Najładniejsze notesy firmowe wymagają kreatywności i zaangażowania. A co z ostatnim etapem, jakim jest realizacja projektu? Tutaj na pierwszy plan wychodzi przygotowanie i wyposażenie studia graficznego. Niezbędny jest nowoczesny, wydajny sprzęt, który przełoży wirtualne wizje na rzeczywistość. Tylko dobra drukarka właściwie odda zaplanowane kolory i kontrasty. Gdy produkt jest już gotowy, można przystąpić do dalszej realizacji swojego planu marketingowego.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://studio.akcygraf.pl/notesy-reklamowe
https://marka.plus/blog/produkty-reklamowe/notesy/notesy-firmowe-jako-przydatny-gadzet-w-firmie/
http://www.wizjon.pl/blog-single.html

Akcygraf


WWW: https://studio.akcygraf.pl/

Południowa 8, 62-080 Rumianek

Tel: 61 814 26 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy