Opis:

Nie da się ukryć, że ogród to miejsce, o które trzeba regularnie się troszczyć. Im więcej włożymy w niego pracy, tym ładniej będzie wyglądał. Warto jednak pamiętać, że nie ma najmniejszego sensu kupowania wielu dekoracji do ogrodu, bo sprawimy, że będzie wyglądał ciężko i raczej mało efektownie. Lepszym rozwiązaniem jest ograniczenie się do kilku konkretnych dekoracji, które pozwolą stworzyć nie tylko relaksujące miejsce, ale również ogród z charakterem.

Ci, których dom jest utrzymany w nowoczesnym stylu, chcą, by ogród pasował do reszty domu. Dlatego też chętnie wybierają meble minimalistyczne, które np. są jednolitego koloru. Ciekawy efekt uzyskuje się, kiedy bazuje się na mieszaniu dwóch lub trzech kolorów. Obecnie modne są modne nie tylko szarości, ale również czernie i biele. Ogród może wyglądać pięknie, ale trzeba się o to postarać. To wymaga również konkretnego pomysłu.

Jeśli chcemy, by nasz ogród odżył, to wybierzmy meble Blow Vondom, które są nie tylko nowoczesne, ale również utrzymane w minimalistycznym stylu. Sprawdzą się one dobrze w ogrodach, w których nie ma zbyt wielu dekoracji. Są jednokolorowe, dlatego też można pozwolić sobie na ostre zagranie kolorami. Białe meble Blow Vendom będą dużo lepiej wyeksponowane, jeśli kupimy czarne lampy czy też położymy czarne poduszki dodatkowo na sofę. Gra kolorów powinna być mocna, dzięki temu ogród nie będzie nudnym miejscem i takim samym jak wiele innych. Lepiej pobawić się kolorami, by stworzyć miejsce, które w jakiś sposób będzie się wyróżniało na tle innych.

Ogród powinien być zadbany na tyle, na ile to możliwe. Warto dopasować wszystkie elementy do siebie tak, aby ostateczny efekt był zadowalający. Meble, oświetlenie i dodatki powinny być utrzymane w podobnych kolorach. Wymaga on jednak sporo pracy, by można było w nim komfortowo wypoczywać.  Na stronie sklep.akademiaarchitektury.pl można znaleźć meble Vendom kolekcja Blow, a także dodatki do domu w stylu minimalistycznym. Oferowane są tam również do wnętrz biurowych.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://sklep.akademiaarchitektury.pl/Meble-Designerskie/Meble-zewnetrzne/Blow-kolekcja-Vondom.html
https://www.vondom.com/collections/blow/
http://wjakwnetrze.pl/design-w-ogrodzie-i-na-tarasie/

AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.


WWW: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/

Łąkowa 11, 90-562 Łódź

Tel: 505 160 677

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy